برترین ها: چالشِ سطل یخ یا همان ALS Ice Bucket Challenge، در هفته های گذشته به نوعی جهان را تسخیر کرده است. این جنبش عجیب که توسط یکی از بیمارهای مبتلا به بیماری خطرناک ای ال اس آغاز شده، به این صورت پیش می رود که هر فرد باید مبلغی را برای کمک به این بیماری هزینه کند و در غیر این صورت، یک سطل آب یخ را روی بدن خود بریزد و 3 نفر را نیز برای این کار نامزد کند.

از بین ایرانی ها شروع کننده این کار علی کریمی بود که استارت این حرکت در بین چهره های ایرانی را زد. در زیر گزیده ای از این ویدئو ها را در اختیار شما گذاشته ایم.

مطالب مرتبط:

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (1)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (2)


*****
سام درخشانی در یک ویدئوی جالب وارد چالش شد.آرش برهانی بابک جهانبخش و وحید طالبلو را به عرصه خواند!سیاوش خیرابی چالش سطل یخ را در حد قالب یخ پایین آورد!مهدی مهدوی والیبالیست کشورمان هم فرهاد مجیدی، مهران مدیری و جواد رضویان را به چالش کشید.سحر دولتشاهی سیدمحمد موسوی، هدیه تهرانی و صابر ابر را به چالش دعوت کرد.شیلا خداداد نیوشا ضیغمی و محسن تنابنده را وارد گود کرد!علی پهلوان که در استرالیا است، با این ویدئو کلیپ خودش را لوس کرد!حنیف عمران زاده چالش سطل یخ را به بشکه یخ تغییر داد و امیر جعفری و امیرعلی دانایی را فراخواند!حدیث میر امینی دومین نفری بود که نیوشا ضیغمی را به چالش کشید. در کنار سحر قریشی و روناک یونسی.فاطمه معتمد آریا هم در چالش شرکت کرد.معمولا رسم است که 3 نفر را دعوت کنند ولی محمد علیزاده مرتضی پاشایی را به همراه هفت ،هشت نفر دیگر چالش دعوت کرد!


تبلیغات