چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (4) - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (4) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 
 
 
 
  برترین ها: چالشِ سطل یخ یا همان ALS Ice Bucket Challenge، در هفته های گذشته به نوعی جهان را تسخیر کرده است. این جنبش عجیب که توسط یکی از بیمارهای مبتلا به بیماری خطرناک ای ال اس آغاز شده، به این صورت پیش می رود که هر فرد باید مبلغی را برای کمک به این بیماری هزینه کند و در غیر این صورت، یک سطل آب یخ را روی بدن خود بریزد و 3 نفر را نیز برای این کار نامزد کند.

از بین ایرانی ها شروع کننده این کار علی کریمی بود که استارت این حرکت در بین چهره های ایرانی را زد. در زیر گزیده ای از این ویدئو ها را در اختیار شما گذاشته ایم.

مطالب مرتبط:

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (1)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (2)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (3)


*****
سردار آزمون رئیس فدراسیون فوتبال به همراه علی فتح الله زاده را به چالش کشید!حسن ریوندی کمدین و شومَن مطرح کشورمان هم وارد چالش شد.زیبا بروفه هم وارد چالش شد و خانمها افسر اسدی، نسرین مقانلو و شایسته ایرانی را دعوت کرد.نیکی مظفری هم با آب یخ صورتش را شست!امیررضا دلاوری هم شهرام حقیقت دوست را به چالش فراخواند.امیر آقایی مهدی پاکدل و یاس خواننده رپ را به چالش فراخواند. یک تکه هم ترکی استانبولی حرف زد که ما چیزی نفهمیدیم!پیام صالحی محمد رضا گلزار را فراخواند.چالش سطل یخ نیوشا ضیغمی. بدون شرح! خودتان ببینید!جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی فوتبال کارلوس کی‌روش را در کنار مهدی مهدوی کیا و عادل فردوسی پور به چالش دعوت کرد.


219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات