برترین ها: چالشِ سطل یخ یا همان ALS Ice Bucket Challenge، در هفته های گذشته به نوعی جهان را تسخیر کرده است. این جنبش عجیب که توسط یکی از بیمارهای مبتلا به بیماری خطرناک ای ال اس آغاز شده، به این صورت پیش می رود که هر فرد باید مبلغی را برای کمک به این بیماری هزینه کند و در غیر این صورت، یک سطل آب یخ را روی بدن خود بریزد و 3 نفر را نیز برای این کار نامزد کند.

از بین ایرانی ها شروع کننده این کار علی کریمی بود که استارت این حرکت در بین چهره های ایرانی را زد. در زیر گزیده ای از این ویدئو ها را در اختیار شما گذاشته ایم.

مطالب مرتبط:

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (1)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (2)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (3)

چالش سطل یخ در چهره‌های ایرانی! (4)


*****
حسام نواب صفوی هم وارد چالش سطل آب یخ شد و ریسک خراب شدن مو هایش را به جان خرید!مهران غفوریان سیامک انصاری، سعید آقاخانی و جواد رضویان را به چالش فراخواند!مرتضی پاشایی در کمال اعتماد به نفس استاد محمدرضا شجریان را به چالش دعوت کرد!ارسلان کاظمی نشان داد که حسابی اینترنشنال است!چالش سطل آب یخ الهه حصاری، بازیگر جوان سینما و تلویزیون.حمید گودرزی با این شوخی تکراری نشان داد که خیلی با نمک است!این هم چالش سطل یخ شهاب حسینی در وسط بهشت زهرا!علی طباطبایی بازیگر جوان جزو معدود کسانی بود که واقعا آب یخ ریخت نه آب معمولی.وحید طالبلو برزو ارجمند و رضا یزدانی را به چالش فراخواند.این هم چالش تشت آب (!) خانم پانته آ بهرام.


تبلیغات