لیلا اوتادی: من گرانترین بازیگر زن ایران نیستم! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لیلا اوتادی: من گرانترین بازیگر زن ایران نیستم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

لیلا اوتادی: من گرانترین بازیگر زن ایران نیستم!
لیلا اوتادی,لیلا اوتادی و همسرش,لیلا اوتادی فیس بوک,[categoriy]
لیلا اوتادی: بازیگران و ورزشکاران همیشه با حواشی روبرو هستند و این امر ربط زیادی هم به خود ما ندارد. این حواشی بیشتر به مطبوعات و رابطه خوب یا بدشان با آن هنرمند باز می گردد. از دید من بازیگر باید در فروش فیلم سهیم باشد.

 در برنامه شب گذشته «هفت» موضوعاتی چون مخالفت شورای پروانه ساخت با تغییر نام فیلم «مارمولک» و گلایه لیلا اوتادی از این شایعه که وی گران‌ترین بازیگر زن سینمای ایران است، مطرح شد.

مهدی ودادی و لیلا اوتادی کارگردان و بازیگر فیلم سینمایی «مرد، زن، زندگی» که مهمانان  برنامه شب گذشته هفت بودند درباره این فیلم و برخی حواشی سینمایی صحبت کردند.
 
در ابتدای بحث ودادی درباره دوری چند ساله اش از سینما گفت: من حدود 12 سال از سینما دور بودم و بعد از فیلم "پسران مهتاب" که مجوز نمایش نگرفت جذب تلویزیون شدم. بازگشتم به سینما نیز به این ترتیب بود که دو جوان علاقمند به سینما به من پیشنهاد کردند که حاضرند بودجه شان را در سینما سرمایه گذاری کنند و من نیز با توجه به سرمایه و امکاناتی که داشتیم این فیلمنامه را برای کار انتخاب کردم.
  
اوتادی: گران ترین بازیگر سینمای ایران نیستم
اوتادی نیز در ابتدای صحبت‌هایش درباره این شایعه که گران‌ترین بازیگر سینمای ایران است توضیح داد: این موضوع برای خود من هم عجیب است و فکر می کنم غیر از دشمنی چیز دیگری نیست و تنها یک شایعه اینترنتی است. دستمزد من در این فیلم در حد عرف بوده است.
 
وی ادامه داد: بازیگران و ورزشکاران همیشه با حواشی روبرو هستند و این امر ربط زیادی هم به خود ما ندارد. این حواشی بیشتر به مطبوعات و رابطه خوب یا بدشان با آن هنرمند باز می گردد. از دید من بازیگر باید در فروش فیلم سهیم باشد. به این ترتیب که باید درصدی برای بازیگر معین شود که هم در سود و هم در زیان یک فیلم شریک باشد.
 
ودادی نیز در این زمینه گفت: من مطمئنم اگر فیلمنامه کاری خوب باشد قطعا هر بازیگری علاقمند به حضور در کار می شود. در این شرایط اقتصادی من با این شکل تعاونی کار کردن بسیار موافقم و یک بازیگر می تواند هم در سود و هم در زیان یک فیلم شریک باشد.
 
وی درباره فروش فیلم گفت: این فیلم قطعا همه فاکتورهای فروش را دارد و اگر تبلیغات مناسبی برای آن بشود فروشی منطقی خواهد داشت چون یک فیلم خانوادگی است. یکی از واجب ترین فاکتورهای فیلم تبلیغات است و از ابتدا هم باید در هزینه‌های فیلم لحاظ شود. متاسفانه این فیلم از تبلیغات مناسبی برخوردار نیست امیدوارم ارگان‌هایی مثل شهرداری در این زمینه به ما کمک کنند.

منبع: mehrnews.com

گردآوری بیوگرافی اکاایران
گردآوری بیوگرافی اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله لیلا اوتادی: من گرانترین بازیگر زن ایران نیستم! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گرانترین بازیگر مرد ایرانی , گران ترین بازیگران ایرانی , گرانترین بازیگر زن ایرانی , من هشتاد میلیون گرفتم , دشمنی لیلا اوتادی با

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات