ده نکته خواندنی درباره رضا عطاران - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها
1- عطاران 2 تا 3 هفته بعد از ممنوع‌الکار شدن در سیما ازدواج می‌کند و در آن زمان مجبور می‌شود برای امرار معاش دست به کارهای جالبی بزند. از جمله اینکه با فردی دفتر پخش مواد غذایی دایر می‌کند...

1- عطاران 2 تا 3 هفته بعد از ممنوع‌الکار شدن در سیما ازدواج می‌کند و در آن زمان مجبور می‌شود برای امرار معاش دست به کارهای جالبی بزند. از جمله اینکه با فردی دفتر پخش مواد غذایی دایر می‌کند و با یک وانت زامیاد آبی‌رنگ به سوپرمارکت‌ها رفته و مربا، چیپس، پفک و... پخش می‌کرده است!
2- عطاران از آن دست اهالی هنر است که علاقه زیادی به فوتبال و هواداری از تیم‌های سرخابی ندارد. جالب اینکه او به دلیل نوستالژی کودکی‌اش از فوتبال‌هایی که دیده تیم‌های ملی برزیل و هلند را توامان دوست دارد.

3- او جزو بازیگران و کارگردانانی است که زیاد سیگار می‌کشد. خودش می‌گوید برای 2 سال سیگار را ترک کرده اما نتوانسته ادامه دهد و دوباره شروع به کشیدن کرد.
4- رضا عطاران کلا با کتاب خواندن بیگانه است زیرا مثل خیلی از مردم فرصتش را ندارد. خودش گفته اهل ای‌میل، اینترنت و فیس‌بوک هم نیست. او می‌خواهد موبایل را هم کنار بگذارد تا کلا از دنیای تکنولوژی دور باشد.

5- رضا برخلاف بسیاری از ستاره‌ها نه ماشین دارد نه دلبسته این چهار چرخ پرزرق و برق است. او پیش از این 5،4 ماشین داشته که هیچ‌کدام را دوست نداشته است.
6- برخلاف اینکه خیلی‌ها فکر می‌کنند رضا آدم بذله‌گویی است خودش گفته اصلا بلد نیست جوک تعریف کند و طوری جوک تعریف می‌کند که هیچ‌کس خنده‌اش نمی‌گیرد.

7- عطاران در یک خانواده نسبتا پرجمعیت رشد کرده و 4 برادر و خواهر دارد که هیچ‌کدام مثل او در کارهای هنری فعالیت نمی‌کنند. رضا با وجود اینکه سال‌هاست ازدواج کرده ابتدا با همسرش توافق کرده بود صاحب فرزند نشود تا اینکه 5،4 سال قبل صاحب یک دختر شد.
8- پدر رضا از ابتدا هیچ علاقه‌ای به شغل او نداشت. آقای عطاران بزرگ کارمند دفتر ترمینال اتوبوسرانی مشهد بوده و زمانی که رضا در نوجوانی برای گروهی از دوستانش اجرای خانگی داشته از راه می‌رسد و همه مهمان‌ها را بیرون می‌ریزد.

9- مدتی گفته شد عطاران با مدیری قهر است اما خودش گفته به دلیل نوع کارهای مدیری و کاراکترهایش دوست ندارد در کارهای او بازی کند. البته عطاران گفته از خدایش است مدیری در کارهای او بازی کند. این زوج بعد از سال‌ها از حضور در برنامه ساعت خوش در سریال قلب یخی با یکدیگر همبازی شدند.
10- عطاران سال 1373 در 26سالگی ازدواج کرد. فریده فرامرزی همسر اوست که ابتدا کار تئاتر انجام می‌داده، در فیلم‌هایی مثل صندلی خالی هم بازی کرده و کاندیدای دریافت جایزه هم شده اما امروزه بیشتر کار تدوین انجام می‌دهد.
منبع: مجله زندگی ایده آل
گردآوری بیوگرافی اکاایران
گردآوری بیوگرافی اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بیوگرافی رضا عطازان

تبلیغات