حرف‌های ثریا قاسمی درباره شب یلدا - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حرف‌های ثریا قاسمی درباره شب یلدا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


حرف‌های ثریا قاسمی درباره شب یلدا
حرف‌های ثریا قاسمی درباره شب یلدا,ثریا قاسمی,ثریا قاسمی و همسرشثریا قاسمی درباره سنت شب یلدا از قدیم‌الایام تا به‌ حال گفت: مردم در قدیم کمتر سرشان شلوغ بود که شب یلدا دور هم جمع می‌شدند اما الان در این مناسبت اغلب گرفتاری‌های خاص خودشان را دارند؛ دیگر چه کسی شب یلدا دور هم جمع شود؟

 ثریا قاسمی درباره‌ی سنت شب یلدا و همچنین ضرورت حفظ این سنت و آیین ملی، می‌گوید: شب یلدا هم مثل همه‌ شب‌های دیگر است و هیچ فرقی ندارد؛ دل که خوش باشد، هر شب می‌تواند، شب یلدا باشد و هیچ فرقی ندارد.

این بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درباره سنت شب یلدا از قدیم‌الایام تا به‌ حال گفت: مردم در قدیم کمتر سرشان شلوغ بود که شب یلدا دور هم جمع می‌شدند اما الان در این مناسبت اغلب یا تلویزیون می‌بینند و یا گرفتاری‌های خاص خودشان را دارند؛ دیگر چه کسی می‌تواند شب یلدا دور هم جمع شود؟

این هنرمند همچنین اظهار کرد: به خاطر شرایط زندگی دیگر افراد به ندرت حوصله‌ی این چیزها و دور هم جمع شدن‌ها را دارند.

ثریا قاسمی در این زمینه معتقد است: هر کسی برای شادمانی دل خودش هر کاری که انجام بدهد پسندیده است و اصلا یلدا با شب‌های دیگر هیچ تفاوتی ندارد؛ مهم دل خوش است.

khabareno.com

گردآوری بیوگرافی آکاایران گردآوری بیوگرافی آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات