loading...

عمو پورنگ

امیرمحمد متقیان 13 آذر 1374 در تهران به دنیا آمده و یکی یکدانه خانه است تا کلاس پنجم ابتدایی در مدرسه تیزهوشان درس خوانده و هم‌اکنون سال دوم دبیرستان در رشته ادبیات و علوم انسانی است.

عاشق سینه‌چاک ماشین و بازیگری است و از 8 سالگی خاک صحنه خورده تا این که سال 84 با عمو پورنگ و تلویزیون آشنا شده و از آن به‌بعد شهرت، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه‌سواری در کوچه را رویای روزهای رفته‌اش کرده است. همان روزهایی که شادمانه‌‌های رنگ وارنگ و خنده‌های ریز را بر لب‌های همسالانش می‌نشاند. امیرمحمد صدای ششدانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از 20 ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ همخوانی کرده و خوانندگی 5 اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

عمو پورنگ

امیرمحمد راحت حرف می‌زند و مزه‌پرانی‌هایش حال خوبی به آدم می‌دهد. اگرچه به عقیده خیلی‌ها، دیده شدن و اهمیتش را از بودن و قرار گرفتن در کنار عمو پورنگ دارد، اما سال‌ها حضور و مقبولیتش نشان داده بی‌آن که سایه‌ای بر سرش سنگینی کند، قابلیت ماندن دارد، هرچند بامرام‌تر از آن است که بخواهد ساز جدایی کوک کند: «تا وقتی عمو پورنگ مرا بخواهد می‌مانم و همکاری می‌کنم.» این را با تاکید و تعصب خاص می‌گوید.

 

تصاویر امیر محمد

 

عمو پورنگ

تصاویر امیر محمد

عمو پورنگ

تصاویر امیر محمد

عمو پورنگ

تصاویر امیر محمد

عمو پورنگ

منبع:بیتوته

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

زندگی خصوصی اميرمحمد متقيان , بیوگرافی امیر محمد متقیان , بیوگرافی امیرمحمد متقیان , تصاویرعموپورنگ وامیرمحمد , امیر محمد و عمو پورنگ , قد عمو پورنگ چند است , سن امیر محمد متقیان , بیوگرافی امیر محمد , امیرمحمد عمو پورنگ , امیر محمد عمو شاهی , بیوگرافی آمیر محمد , امیر مهدی متغیان , امیر مهدی متقیان , امير محمد متقيان , امیر محمد متقیان , امیر محمد تجاره , امیر علی متقیان , اميرمحمد متقيان , امیرمحمد پورنگ , عکس امیر محمد , امیرمحمد خسرو , محمد متقیان , علی متقیان , امير محمد

تبلیغات