گفتگو با احمد ایراندوست: از بادیگاردی جنیفر لوپز تا عکس گرفتن با روحانی و احمدی نژاد!

آکاایران: گفت و گو با احمد ایراندوست

احمد ایراندوست

گفتگو با احمد ایراندوست: از بادیگاردی جنیفر لوپز تا عکس گرفتن با روحانی و احمدی نژاد! -آکاگفتگو با احمد ایراندوست: از بادیگاردی جنیفر لوپز تا عکس گرفتن با روحانی و احمدی نژاد! -آکا

آکاایران: گفتگو با احمد ایراندوست: از بادیگاردی جنیفر لوپز تا عکس گرفتن با روحانی و احمدی نژاد!

آقای ایراندوست شما را در سینما و تلویزیون کمتر می بینیم، از فیلم یا سریال نوین چه خبر؟
یک کاری داشتیم با آقای حسین فرحبخش به نام «پاتو تو کفشم نکن» که در کنار خانم ها سحر قریشی و بهنوش بختیاری و آقایان علی صادقی، سیروس گرجستانی و… بازی داشتم. قرار بود گشت ارشاد ۲ هم باشم که آقای سهیلی بدقولی کرد، زمانی که داشت فیلمنامه را می نوشت نقش خوبی را به من قول داد اما در عمل اتفاق دیگری رخ داد و… بماند. از یک طرف باندبازی هم هست، از طرف دیگر ما کلا شانس نداریم، وقتی با احمدی نژاد عکس می گیریم، مدیران روحانی همه کاره می شوند، با روحانی عکس می گیریم، جای دیگری می افتد دست طرفداران احمدی نژاد، خلاصه که همه چی فصلی شده است.

به گزارش آکاایران: من قبلا شنیده بودم که شما بادیگارد برخی چهره های هنری بوده اید، واقعا صحت دارد یا شایعه است؟
بله، ماریا کری، جنیفر لوپز و نیکلاس کیج از جمله چهره هایی بودند که من محافظ شان بودم. ولی همان موقع و در همانجا هم می رفتم نماز جمعه، ما وطن فروش نبودیم، بچه های آبادان وطن فروش نیستند، امروز خیلی ها خودشان را می چسبانند به انقلاب و رهبری، اما در عمل جور دیگری هستند، الان هم عمر و عاص داریم، معاویه داریم، فقط اسمش عوض شده است. خدا را شکر که هنوز مقام معظم رهبری هستند اگر آقای خامنه ای نبود، الان خدا می داند چه بر سرمان آمده بود، من جا نماز آب نمی کشم، ادعایی هم ندارم، مهمانی هم می روم، پارتی هم دعوت می شوم، خوشگذرانی هم می کنم، ولی اعتقادات خودم را دارم ما تابع نظام و رهبری هستیم. تصویر پدر من «شهاب ایراندوست»، همراه آقاتختی، نماد و آرم ملی کشتی ایران است، حالا هی می آیند پشت سر ما حرف می زنند، فلانی اینکاره بوده و… این ملت پشت سر حضرت عباس(ع) هم حرف می زنند.

جایی خوانده بودم همسرتان خواهر دو شهید است، درباره ازدواج و برگشت تان به ایران هم صحبت می کنید؟
من اول می خواستم همانجا ازدواج کنم، یعنی برایم گرفتن زن آن طرف مهم بود، اما خدا را شکر سر سفره پدر و مادر بزرگ شدیم، مادرم اصرار داشت دختر ایرانی بگیرم، امر مادر روی چشم ماست، برگشتم و یک دختر خانواده دار، خواهر دو شهید اهل یزد را برای همسری انتخاب کردم، یزدی ها هم که می دانید معروفند به مردمانی با اعتقاد و خدایی. یادم است ۱۴ روز مرخصی گرفتم، آمدم و ازدواج کردم و برگشتم، وقتی بچه دار شدیم، همسرم از اول هم با محیط آنجا مشکل داشت ولی بعد که پای تربیت بچه هم به میان آمد دیگر برگشتیم و ایران زندگی مان را ادامه دادیم.

روزنامه جام جم

.

منبع :

تبلیغات