loading...
بیوگرافی دنیا

زندگی خصوصی و ازدواجبیوگرافی دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش

آکاایران: بیوگرافی دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش +زندگی خصوصی و ازدواج

آکاایران: بیوگرافی دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش 

دنیا مدنی بازیگر جوان ایرانی است که در سریال رهایم نکن در شب های رمضان روی آنتن تلویزیون است، دنیا مدنی دختر رویا تیموریان است. 

بازیگر جوان و خوش چهره سریال رهایم نکن کسی نیست جز دنیا مدنی دختر هنرمند خوب ایران رویا تیموریان . دراین پست مطالبی را درباره زندگی خصوصی و هنری دنیا مدنی گرداوری کرده ایم. از جدایی پدر و مادرش تا تحصیل در مالزی و بازی در سریال رهایم نکن. با ما همراه باشید.

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش

دنیا مدنی متولد 13 تیر ۱۳۶۹سال 69 در شهر تهران متولد شده است.

بیوگرافی دنیا

زندگی خصوصی و ازدواج

عکس تولد یک سالگی دنیا مدنی

او بازیگر و فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی است. او مدتی دستیار طراح لباس بودو حالا هم بازیگر و هم طراح لباس می باشد.

بیوگرافی دنیا
عکس دنیا مدنی

پدر و مادر دنیا مدنی

پدر دنیا میر ولی الله مدنی از تهیه کنندگان سینما است و مادرش رویا تیموریان می باشد. پدر و مادرش از هم جدا شده اند و رویا تیموریان اکنون با مسعود رایگان ازدواج کرده است.

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنی شروع با طراحی

او قبل از این که تحصیلات دانشگاهی اش را در مالزی شروع کند از سال ۱۳۸۹ بعنوان کمک طراح و دستیار صحنه سینما درکنار خانوم آتوسا قلمفرسایی آغاز کرد

شروع بازیگری دنیا مدنی

نخستین بار در سریال زندگی جای دیگری است ساخته منوچهر هادی بازیگری را درکنار طراحی لباس شروع کرد و کم کم این مسیر را ادامه داد.

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنی و بازی در سینما

برای نخستین بار در سینما در فیلم مفت آباد نقش آفرینی کرد.

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنیو مدیریت دنیا گالری

دنیا مدنی مدیریت مجموعه بنام دنیا گالری را برعهده دارد که در خوزه طراحی و فروش لباس فعال است ، مکان این مجموعه در ونک پارک می باشد

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنی و ازدواج و همسر

دنیا مدنی مجرد است، البته مدتی قبل در پی منتشر شدن چند عکس دونفره از او و علیرضا کمالی نژاد شایعه ازدواجشان منتشر شد که تکذیب هم شد

بیوگرافی دنیا

بازی در سزیال رهایم نکن در رمضان 1397

دنیا مـدنی که پیش از این هم سابقه بازی در تلویزیون را داشت، برای رمضان سال ۹۷ در سریال رهایم نکن بازی می کند که از شبکه سه روی آنتن می رود . این سریال می تواند مسیری هنری وی را تغییر دهد

بیوگرافی دنیا

رابطه فامیلی با نیما طباطبایی

جالب است بدانید دنیا مدنی دختر خاله نیما طباطبایی بود که متاسفانه نیما طباطبایی مستند ساز و کاگردان جوان و فعال کشور بدلیل تومور مغری درسال ۹۵ درگذشت.

بیوگرافی دنیا

توضیح دنیا مدنی درباره سکانس جنجالی تجاوز در سریال رهایم نکن

دنیا مدنی با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت

روزی که قصه ی فرناز رو از آقای عسگرپور شنیدم داشتم تک تک سکانس ها رو توی ذهنم می ساختم، که فرناز رو زندگی کنم اما تنها صحنه های فرناز که تصویر کردنش برام ممکن نبود سکانس های تجاوز بود.

نه تنها تجربه ی زیستش رو نداشتم که حتی تصورش هم برام غیرممکن بود. من باید انعکاس لحظه های فاجعه بار و دردناک قشری آسیب پذیر و شکننده می بودم. من باید فریادی می بودم که زده نشد.من باید سیلی می بودم که اون ها نزدن. باید لمس درد مشترک می بودم. هر چه تلاش کردم و انرژی گذاشتم برای این بود که فرناز هایی که این شب ها دارن قصه شون رو از تلویزیون می بینن احساس کنن من فریاد درد مشترکشون هستم.

با دست های خودمون فرنازها رو خفه نکنیم…

بیوگرافی دنیا

گفتگو با دنیا مدنی پس از طراحی لباس برای مادرش در جشنواره فجر

امسال در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر بزرگداشت مادرت، رویا تیموریان، برگزار شد و طبیعتا اینکه با چه لباسی روی صحنه حاضر بشود، اهمیت داشت. این لباس را شما طراحی کرده بودی. دوست دارم بدانم برای چنین مناسبت ویژه ای و حضوری که برای هر هنرمندی شاید فقط یک بار اتفاق بیافتد به چه نکات و مسائلی در طراحی فکر کردی؟

قبل از هر چیزی به شخصیت خانم تیموریان فکر کردم و سعی کردم لباس کاملا هم سو با کاراکتر ایشان باشد. از او همیشه بعنوان هنرمندی متین و باوقار یاد میشود. بنابر این من هم این وقار و متانت را در طراحی لباس لحاظ کردم.

از طرفی در انتخاب برش ها و رنگ ها و حتی جنس پارچه سعی کردم دست به انتخاب هایی بزنم که با سن مادرم هم خوانی داشته باشد. مادر اصولا آدمی نیستند که بخواهند با لباسی که میپوشند بیشتر به چشم بیایند و جلب توجه بکنند.

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنی و پدرش

اما لباس شان در شب افتتاحیه خیلی جلب توجه میکرد

بله، ولی این جلب توجه به خاطر رنگ یا اینکه اتفاق عجیبی در آن باشد، نبود. من از رنگ مشکی که رنگی سنگین و متین است، استفاده کردم. همین طور پارچه مخمل انتخاب کردم که برای سن ایشان مناسب بودو وقار و سنگینی به همراه دارد.

آستین را هم به خاطر اینکه لباس کمی دارای نشانه های ایرانی و قاجاری باشد، تکه دوزی طلایی کار کردیم. طرح ها البته بته جقه نبود اما افه بته جقه داشت و خیلیها فکر کرده بودند بته جقه است.

بیوگرافی دنیا

مدل دامن این لباس تازگی داشت. از برش متفاوتی استفاده کرده بودی. درباره آن بیش تر توضیح می دهی؟

اتفاقا این دامن، طرحی قدیمی بود که بیشتر مامان بزرگ ها آنرا دیده اند. این طرح به دهه چهل برمی گردد که آن موقع بسیار مد شده بود. فرمی که شامل یک دامن پلیسه بلند است و پارچه صاف و ساده ای که روی آن کج می آید. من این طرح را برای این انتخاب کردم که هم از نظر بصری تازه گی دارد و مدرن است و هم پیشینه تاریخی دارد.

بیوگرافی دنیا
دختر رویا تیموریان

بنظر بسیار سنگین می آمد. پارچه زیادی باید مصرف شده باشد…فکر نمیکنم لباس خیلی سنگین بود. تقریباً چهار متر مخمل و حدود سه متر حریر پارچه برای این لباس استفاده شده بود که طبیعتا حریرها وزن چندانی نداشته اند.

بیوگرافی دنیا

عکسهای دنیامدنی

وقتی لباسی را طراحی می کنی؛ به اسانی، کاربردی بودن و سبک بودن آن هم فکر میکنی؟

قطعا، چون مهمترین مسأله در طراحی لباس، اسانی کسی است که آن رابه تن می کند. او باید لباسش دوست داشته باشد و از پوشیدن آن لذت ببرد و با آن اعتماد به نفس داشته باشد.

بیوگرافی دنیا
گفتگو با دنیامدنی

جز طراحی این لباس خاص، چه کارهای دیگری در رزومه طراحی ات ثبت کرده ای؟

من در چهار فیلم سینمایی دستیار آتوسا قلم فرسایی در طراحی صحنه و لباس بودم. همین طور در سه تئاتر دستیار ایشان بودم و توانستم از تجارب باارزش ایشان بیاموزم و مدیون شان هستم. علاوه بر این ها، خودم سال گذشته طراح لباس تئاتر «پدروپارامو» بودم. گذشته از همه ی این ها، برای برخی طرح هایم، مراسم نمایش خصوصی برگزار کرده ام.

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

عکس دنیا مدنی در اینستاگرام

بیوگرافی دنیا

نوین ترین عکسهای اینستاگرامی دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

عکسهای داغ دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

ازدواج دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

دنیا مدنی و پدر و مادرش

بیوگرافی دنیا

استایل دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا

عکسهای دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

درباره دنیا مدنی

بیوگرافی دنیا

بیوگرافی دنیا مدنی دختر رویا تیموریان از همسر اولش +زندگی خصوصی و ازدواج

بیوگرافی دنیا

.

منبع : parsnaz.ir

loading...
loading...
تبلیغات