همراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود +بیوگرافی و زندگی شخصی او
زندگی شخصی

بیوگرافی و زندگی شخصی اوهمراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود

آکاایران: همراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود +بیوگرافی و زندگی شخصی او

آکاایران: همراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود 

کیم کارداشیان یکی از شناخته شده ترین سلبریتی های جهان است که از طریق این شهرت ثروت بسیار زیادی را نیز کسب کرده است. امروز نیز سراغ یکی از چهره های مشهور عرصه مد و لباس و تلویزیون در کشور آمریکا رفته که به واسطه هزاران سلفی منتشر شده از خود در اینستاگرام، از جانب رسانه ها بعنوان Selfie Queen مطرح است.

اینستاگردی با کیم کارداشیان

کیم کارداشیان ، سلبریتی سی و هفت ساله صد و شصت سانتیمتری آمریکایی است که هم چون جنیفر لوپز که با برند JLO شناخته می شود، اخیرا با برند KKW وارد دنیای مد و لوازم آرایشی بانوان شده است.او درکنار فعالیت های رسانه ای، فعال کسب و کار و مدل و خیریه هم محسوب می شود که با اینستاگردی با ایشان،

می توان از این فعالیت ها آگاه شد. دختر لس آنجلس، با مجموعه تلویزیونی پر طرفدار KEEPING UP WITH KARDASHIANS که از سال 2007 میلادی پخش می شود، مشهور شد. طوفانی که REALITY SHOW ها در تلویزیون کشور آمریکا در دو دهه اخیر بپا کردند، در معروفیت کیم کارداشیان موثر بود.

زندگی شخصی

همراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود

«از کلکسیون هزاران سلفی کیم کارداشیان در اینستاگرام »

زندگی شخصی

بیوگرافی و زندگی شخصی او

« کیم کارداشیان و سلفی با یکی از مجریان مشهور : اندی کوهن»

او در گفتگو ای با رسانه ها، درباره اندام و استایلش و حتی رژیم غذایی و محصولات آرایشی که مصرف میکند بسیار صحبت کرده است. وی تمرینات ورزشی خودرا زیر نظر گونار پترسون انجام می دهد و مربی شخصی بدنسازی دارد. حرکت های ایروبیک بر روی تردمیل که به صورت متناوب انجام می شود، بخشی از فعالیت های ورزشی روزانه کیم کارداشیان را تشکیل میدهد. این ورزش ها، تاثیر زیادی در کاهش چربی و افزایش عضلات بدن بانوان دارد.

پیلاتس و تمرینات ورزشی سنگین را طبق معمول کیم کارداشیان در عصرها انجام می دهد. تمریناتی مثل: lunges و حرکت اسکات و فشار که با حرکت دامنه شیب دار و تمرینات فشار همراه میشود.

زندگی شخصی

«تصویری از عطر KIM KARDASHIAN TRUE REFLECTION که بالانس خوبی بین رایحه های مختلف و توزانی جذاب از خنگی و گرمی را برای طرفدارانش به ارمغان آورده است. عطری برای تمامی فصول که قیمت ارزانش سبب شهرتش در بین طرفداران برندهای سلبریتی شده است.

بوی ترش و شیرین، برای کسانی که طبع گرم دارند، توصیه میشود. با گذر زمان، رایحه عطر رفلکشن کیم کارداشیان از حالت ملس به طعم شیرین تغییر میکند و نعنای هندی بکار رفته در تولید این عصر، سبب پر رنگ شدن حس تند و تیزش میشود.

زندگی شخصی

«تصویر عطر KIM KARDASHIAN GOLD که عطری شاداب و با رایحه خنک بوده و البته پس از اندکی، حس گرم و شیرین آن احساس می شود. عطری که برای استفاده بانوان در تابستان توصیه شده است. بوی ترش گریپ فروت رایحه آغازین عطر است که پس از لختی، رایحه کهربانی شیرین آن قوی تر شده و حس گرما احساس میشود. رایحه گلهای رز و یاس از جمله اسانس های بکار رفته در کیم کارداشیان گلد است. »

زندگی شخصی

«تصویری که مشاهده می کنید مربوط به عطر سال ۲۰۱۳ میلادی کیم کارداشیان پیور هانی یا KIM KARDASHIAN PURE HONEY است که رایحه ملایم و نیمه شیرین عسل را تداعی می کند. رایحه اولین آن با بوی گرم عسل آغاز می شود و با گذر زمان، رایحه گل های رز، کمی قوی تر میشود. حس خنگی خاصی که عطر به بانوان میدهد

در ۴ سال اخیر، یکی از چهره های مشهور شبکه اجتماعی اینستاگرام شرکت فیس بوک است که توانسته با انتشار عکسهای و مطالب گوناگون از زندگی خود بعنوان یک چهره تلویزیونی و رسانه ای، مخاطبان بسیاری را از سراسر جهان به صفحه خود بیاورد و از این فرصت، هم چون تعداد زیادی از شخصیت های تلویزیونی و سینمایی امروز، برند مد و لباس و محصولات ارایشی و بهداشتی خودرا نیز رونمایی کند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کیم کارداشیان هم چون تیلور سویفت، آریانا گرانده، کیتی پری و بیانسه و خیلی های دیگر، یکی از بر بیننده ترین صفحات در اینستاگرام محبوب را در اختیار دارد. وی ظرف 4 سال اخیر بیش از ۴ هزار پست به اشتراک گذاشته است. یعنی متوسط، روزانه 4 پست منتشرکرده که شمار زیادی از این پست ها نیز مرتبط با استایل های وی با لباسهای گوناگون است.

استراتژی اطلاع رسانی مجازی کیم کارداشیان ، شبیه فشن بلاگرهای مشهور مثل کیارا فراگنی ایتالیایی، فشن بلاگر ۱۱ میلیون فالوری اینستاگرام است.کیم کارداشیان امروز بیش از ۱۰۴ میلیون فالور دارد و حدود 110 صفحه را نیز دنبال کرده است. آدرس اینترنتی : KKWFRAGRANCE.COM پایگاه اطلاع رسانی محصولات آرایشی و بهداشتی کیم کارداشیان است. صفحه کیم در اینستا را دراین آدرس دنبال نمایید.

زندگی شخصی

«تصویر بالا، جدیدترین پست منتشر شده بر روی صفحه اینستاگرام کیم کارداشیان است که او را در استایل خیایانی سفید رنگ و چکمه های شیری در یکی از روزهای نوامبر ۲۰۱۷ میلادی در کالیفرنیا مشاهده میکنیم که به منظور خرید محصولات در CYBERMONDAY به همراه فرزندانش به خیابان گردی رفته است. به گزارش پارس ناز کیم کارداشیان ، دراین مطلب، از هوادارانش تقاضای کرد تا با حضور در هشتگ: thekidssupply، بخشی از خریدهای با تخفیف خودرا برای حمایت از کودکان انجام دهند. قریب به ۱ میلیون لایک این تصویر دریافت کرد»

زندگی شخصی

«تصویری از محصولات بهداشتی کیم کارداشیان که در سایبر ماندی ایالات امریکا با تخفیف در اختیار هواداران این سلبریتی قرار گرفت»

زندگی شخصی

«با این فوتوشوت، کیم کارداشیان از هوادارانش خواست تا با مراجعه به این هشتگ ها، از محصولات نوین برندش استفاده کنند. هشتگ هایی چون: crystalgardenia, crystalgardeniacitrus»

زندگی شخصی

« کیم کارداشیان با انتشار فوتوشوت زیر که با حضور ۲ سگ نژاد پامنارین همراه شده است، نوشت: POM POM»

زندگی شخصی

« کیم کارداشیان و همسرش در استایل زمستانی سال ۲۰۱۳ میلادی»

زندگی شخصی

«یکی از پر بیننده ترین استایل های پاییزی کیم کارداشیان که او رابا پالتویی لاکچری به نمایش می گذارد. بیش از ۲.۵ میلیون لایک، این تصویر دریافت کرده است»

زندگی شخصی

«محصولات آرایشی و بهداشتی کیم کارداشیان را شاهد هستیم که با دو هشت: KKWBEAUTY و MARIANNA_HEWIT همراه شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصولات، توصیه می شود»

زندگی شخصی

«از استایل های پاییزی کیم کارداشیان که وی با رابا لباس ورزشی پشمی مشاهده می کنیم. او زیر این عکس نوشت: Yeezy Mud Rat 500»

زندگی شخصی

« کیم کارداشیان بر روی جلد مجله مشهور VOGUE کشور مکزیک»

زندگی شخصی

«پالتو لاکچری که در بالا مشاهده می کنید، از جمله عکسهای کیم در اکتبر

۲۰۱۷ میلادی است که با این هشتگ همراه شده است»

زندگی شخصی

«فوتوشوتی از کیم کارداشیان در اینستاگرام که آن رابا دو هشتگ: PATMCGRATHREAL و GARRENNEWYORK همراه شده است»

زندگی شخصی

«فوتوشوتی از کیم کارداشیان که او را با یک سلفی صبحگاهی در روز ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی نشان می دهد»

زندگی شخصی

«فوتوشوتی از کیم کارداشیان در اینستاگرام در جولای ۲۰۱۷ که ۲ میلیون لایک دریافت کرد»

زندگی شخصی

«تصویر محصولات آرایشی کیم کارداشیان که طیف رنگ های مختلف برای سایه در گریم را نشان میدهد»

زندگی شخصی

«تصویری که کیم کارداشیان از چهارمین سالگرد تولدش دخترش منتشر کرد»

زندگی شخصی

«از کلکسیون سلفی های کیم کارداشیان در اینستاگرام در اتومبیل با فرزندانش»

زندگی شخصی

«عصرانه با کیم کارداشیان در حال بغل کردن دختر کوچکش»

زندگی شخصی

«دراین تصویر که کیم کارداشیان رابا استایل خیابانی مشکلی و مو صاف بلند مشاهده میکنیم در اینستاگرامش نوشت: مرد کوچک من»

زندگی شخصی

«تصویری از کیم کارداشیان در زمان بازدید از مرکز دکتری رشید که برای حمایت از کودکان معلول راه اندازی شده بودو ایشان با انتشار این عکس، از جامعه دکتری تقدیر کرد»

زندگی شخصی

«از معدود عکسهای کیم کارداشیان با باراک اوباما، رییس جمهور سابق ایالات متحده»

زندگی شخصی

« کیم کارداشیان و پالتوی زمستانی لاکچری»

زندگی شخصی

«لباس مشکی لاکچری دست ساز برند جیونچی کیم کارداشیان که در اکتبر ۲۰۱۶ رونمایی شد»

سبک زندگی دیجیتالی کیم کارداشیان

همانطور که در ۲۸ تصویر فوق مشاهده کردید، کیم کارداشیان ، روزانه چندین پست از زندگی خود در اختیار هوادارانش قرار می دهد و لابلای آنها نیز، از محصولات ارایشی و بهداشتی و برندهایی که بر تن میکند، سخن می گوید.

زندگی شخصی

«سلفی، بخشی از زندگی کیم کارداشیان است ودر اینستاگرامش، بیش از ۵۰۰ سلفی از وی در استایل های مختلف مشاهده می کنید»

دنیای شبکه های اجتماعی «Social Networks» به خصوص اینستاگرام و فیس بوک، سبک زندگی خیلی از شهروندان جامعه اطلاعاتی «Information society» ایران و جهان را دست خوش تغییر اساسی کرده است. مهم نیست شما خلبان هستید یا قصاب یا مجری تلویزیون یا هنرمند یا استاد دانشگاه یا کارگر یا مهندس!

همه ی با یک صفحه شخصی در شبکه های اجتماعی بطور رایگان میتوانید لحظات مختلف زندگی خودرا در قالب عکس منتشر کرده و سیل کامنت ها و لایک ها به سمت شما سرازیر شود.

زندگی شخصی

«از کلکسیون حلقه های الماس خوش تراش کیم کارداشیان »

بخش زیادی از وقت مردمان روزگار ما، صرف سپری کردن زمان هایی میشود که به بررسی و گشت و گذار در شبکه های اجتماعی و اینترنت می پردازند. ما حصل خیلی از این گشت و گذار های دیجیتالی، طبق معمول جز از دست رفتن زمان های طلایی، دوری از خانواده و ارتقای مهارت های ارتباطات اجتماعی و بدست آوردن ملغمه ای از خبر های خوب و بد و امیدوار کننده و افسرده کننده، طبق معمول چیز دیگری نیست.

۹۹ درصد مردم عکس هایی که لایک می کنند را ۲ ساعت بعد یادشان نیست. کاامنت هایی که می نویسنده را بعضا اعتقاد زیادی بهش ندارند. اما برایشان مهم هست که چند نفر عکس ان ها را لایک کرده و نظرشان درباره فلان لباسشان در فلان مکان چه بود!

زندگی شخصی

«از استایل های بهاره کیم کارداشیان که شکوه سیاه را درکنار رنگ سفید به نمایش می گذارد و او را در لباسهای بارداری نشان میدهد»

انتظارات در شبکه های اجتماعی بعضا دراین حد سخیف و بی ارزش هست و پست ها و مطالب مبتذل نیز که این روز ها خیلی رواج پیدا کرده، بر بی ارزش تر شدن این فضاها بعضا افزوده است.به گزارش پارس ناز به هرحال، شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیری از سبک زندگی مردمان روزگار ما شده و این اپیدمی، همه ی قشرهای جامعه و اکثر ملیت های دنیا رابه خود درگیر کرده است و سندرم اعتیاد به شبکه های اجتماعی را توسعه داده است.

در بین کاربران شبکه های اجتماعی، سلبریتی ها به واسطه موقعیت هایی که در رسانه و اجتماع دارند، بیش از همه ی فعال هستند و زیر ذره بین کاربران و رسانه ها قرار می گیرند. عده ای از پست های سلبریتی های در اینستاگرام، بازتاب بین المللی رسانه ای پیدا میکند.

مثل سلفی الن د جنرس در مراسم اسکار سال ۲۰۱۴ میلادی که به محض انتشار در صفحه شخصی اش، با بیش از 60 میلیون لایک همراه شد ودر لیست عکسهای برتر سال قرار گرفت. چرا که دراین سلفی، چند شخصیت فوق ستاره هالیوودی حضور داشتند.

سلبریتی ها امروزه با رسانه ای به نام اینستاگرام بیش از قبل در کانون توجه قراردارند. جنبش اجتماعی سلفی بازی نیز به انها در توسعه فعالیت هایشان کمک کرده است. پستی که با سلفی همراه شده باشد، بیش از سایرتصاوی رو مطالب مورد توجه قرار میگیرد و بهمین امر، سلفی را باید یک رسانه مهم در عصر دیجیتال دانست. به قول مک لوهان، سلفی همان پیام می تواند باشد!

زندگی شخصی

بنابر این تلفیق اینستا بازی و سلفی بازی، بخش قابل ملاحظه ای از زندگی عده ای از سلبریتی های پرده نقره ای و استیج را تشکیل داده جذابیت این حوزه به قدری هست که فعلاً نمی توان زمان خاصی را برای رهایی میلیونها شهرونده دهکده جهانی از این وضعیتی که د ران دچار شده اند، تعیین کرد.

اینستا بازی فقط مخصوص سلبریتی های دنیای هنر یا مردم عادی نیست. تعداد زیادی از شخصیت های اجتماعی و سیاسی معاصر نیز از این فضا برای انتشار دیدگاه های خود استفاده می کنند. در انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا، فیسبوک و اینستاگرام بعنوان دو رسانه نیرومند برای انتشار و به اشتراک گذاری اظهارات متنی و ویدئویی نامزد های انتخابات مطرح میشود. رسانه ای شاید نیرومند تر و فراگیر تر از گفت و گو با CNN و نیویورک تایمز.

دنیای سبک زندگی کیم کارداشیان ، چهره رسانه ای مشهور و جنجالی آمریکای شمالی نیز از این قواعدی که گفتیم مستثنی نیست. با این تفاوت که خانم کارداشیان بدلیل استایل خاص بدنی و سبک کاری که دارد، به انتشار عکسهای متعدد از خود و لحظات گوناگونی از زندگی خود در فضای مجازی مشغول هست. وی به این موضوع عادت دارد و این عادت در حد اعتیاد هست.

زندگی شخصی

«از کلکسیون عکسهای سلفی کیم کارداشیان که هرروز در اینترنت منتشر می شود و از صدها هزار ساعت وقت کاربران برای تحلیل و نظر بر روی این عکسهای صرف میشود»

به گونه ای که او را ملکه سلفی باز های دنیا میدانند. چرا که ظرف ۳ سال اخیر، صد ها سلفی در حالات و مکان های گوناگون از خود گرفته ودر صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته است. برای کیم کارداشیان اهمیتی ندارد که تازه از خواب بیدار شده یا قصد پیاده روی روزانه دارد یا پیش از اجرای برنامه تلویزیونی هست! برای او سلفی گرفتن در هر حالتی اهمیت دارد . این سلفی باید روزانه به اطلاع ده ها میلیون کاربر اینترنت برسد.

زندگی شخصی

«آرایش روزانه تخصصی و انتشار عکسهای آن در طول هفته، بخشی از سبک زندگی و عادات کیم کارداشیان است»

شاید تقریباً اغراق نباشد که بگوییم تنها شهروند دهکده جهانی که هزاران تصویر از سبک زندگی روزانه خود رابه اطلاع صد ها میلیون نفر رسانده است، همین خانم کیم کارداشیان باشد. آن هم عکسهایی که هیچ پیام و مفهومی به مخاطب منتقل نمیکند و اگر شما روزها صرف بررسی عکسهای ایشان بکنید، چیز خاصی دستگیرتان نمیشود!

زندگی شخصی

«تصویر یکی از جدیدترین پست های کیم کارداشیان در اینستاگرام برای شرکت در جشنواره Vogue که با ۸۴۹ هزار لایک و بیش از ۴ هزار کامنت همراه شد»

حال این که وی با کدام سک، حیوان خانگی، گل، ماشین، خانه، مزرعه یا دوستش عکس می گیرد، برای اکثر کاربران اینترنت و حتی تعداد زیادی از طرفدارانش اهمیت زیادی ندارد. اما فشردن دکمه لایک بر روی هر چیزی در اینستاگرام، تنها 1 صدم ثانیه زمان می برد و هزینه ای هم برای شما نخواهد داشت. کاربران روزانه صدها و بعضا هزاران عکس را لایک می کنند، حالا ۱ لایک هم به فلانی داده شود، جایی را خراب و آباد نمی کند.

سبک زندگی خانم کیم کارداشیان در دنیای واقعی و دنیای مجازی جالب توجه است. در دنیای مجازی همانگونه که عرض کردیم، سبک زندگی متفاوتی با خیلی ها دارد. انتشار بیش از سه هزار و پانصد و هشتاد پست ظرف دو سال اخیر، تنها بخشی از سبک زندگی دیجیتالی ایشان را هویدا می کند.

یعنی انتشار متوسط 5 عکس در روز. یعنی هر 4 ساعت یک بار، خانم کارداشیان ظرف دو سال اخیر به انتشار عکسهای خود و دیگران در صفحه شخصی اش مبادرت ورزیده و ما حصل اینکار ها، کسب بیش از هفتاد و یک میلیون فالوور است.

زندگی شخصی

«بخشی از سبک زندگی کیم کارداشیان به گرفتن عکسهای خاص از خود و انتشار در صفحه شخصی در اینستاگرام اختصاص دارد»

مروری بر اینستاگرام کیم کارداشیان

صفحه شخصی کیم کارداشیان در اینستاگرام در لیست ۱۰ صفحه پر بیننده اینستاگرام قرار دارد و شاید ارزش بازاری این رسانه پر مخاطب که از ملیت های گوناگون در سراسر جهان است، میلیونها دلار برآورد شود. رسانه ای با این حجم مخاطب که اکثر آنلاین و با سواد هستند، قدرتی هست

که در اختیار هر رسانه ای در دنیا قرار ندارد. بطور متوسط هر تصویری که کیم در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر می کند، تقریباً هر ۷ ساعت، بیش از ۳۰۰ هزار لایک و هزاران کامنت دریافت می کند. عده ای از عکسهای ایشاان که با سلبریتی های دیگر یا در وضعیت های خاص تر و تبلیغاتی تر بوده، بعضا با دو میلیون لایک نیز همراه شده است.

به هرحال در دنیای مجازی، کیم کارداشیان یک معتاد تمام عیار به سلفی بازی هست و خودش هم بار ها اقرار کرده است. فوریه سال پیش بوده که Business Insider به نقل از مجله OK خبر داد که کیم کارداشیان فردی را استخدام کرده تا در ویرایش عکسهای سلفی ایشان کمک کند. رقم قرارداد حدود 100 هزار دلار اعلام شد! به هرحال بخشی از سبک زندگی خانم کیم کارداشیان با سلفی می گذرد

و سال گذشته کتابی هم با این نام: KIM KARDASHIAN SELFISH منتشر کرد که توسط انتشارات Masrsilio در ایالات امریکا چاپ شد. این کتاب را در زمره اولین کتاب هایی می دانند که سلبریتی ها از دنیای سلفی بازی خود در اختیار عموم قرار می دهند. کتابی با ۳۵۰ صفحه و قیمت ۱۲ دلار، بخشی از کسب و کار دیجیتالی کیم را تشکیل داد.

زندگی شخصی

«گرفتن عکسهای فانتزی و تبلیغاتی توسط کیم کارداشیان یکی از مختصات سبک زندگی او را نشان می دهد: تصویر زمین خوردن کیم کارداشیان از دوچرخه سبد دار!»

البته درباره سبک زندگی عجیب وغریب کیم کارداشیان و خواهرانش، Posy Edwards درسال ۲۰۱۲ نیز کتابی تحت عنوان The Kardashians: A Krazy Life! نوشت که توسط انتشارات Orion Books Limited منتشر شد ودر ۴۵ صفحه، بخش هایی از سبک زندگی عجیب پدیده ای به نام کارداشیان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عمل های جراحی کیم کارداشیان و متد Kim Style

در دنیای واقعی، کیم کارداشیان به واسطه جراحی های زیبایی که انجام داده است، دارای استایل خاصی هست و از این استایل همواره استفاده های تبلیغاتی فراوانی میکند. سبک مد و لباس خاصی که کیم کارداشیان به واسطه استایل بدنی دارد، متد خاصی را سبب شده که به آن Kim Style میگویند. لباسهای به نسبت تنگ پوشیده تمام قد و یقه بسته که وی حتی از ان در استایل های خیابانی و مهمانی ها هم استفاده می کند.

زندگی شخصی

«تصویر دکوراسیون داخلی خانه کیم کارداشیان که به قیمت ۲۰ میلیون دلار درسال ۲۰۱۴ میلای خریداری شد»

خانه کیم کارداشیان در منطقه پول دار نشین بورلی هیلز

خانه ۴ هزار متری ۵ میلیون دلاری کیم کارداشیان در منطقه پول دار نشین بورلی هیلز کالیفرنیا، بخشی از سبک زندگی خاص او را نشان می دهد. خانه ای با امکانات گسترده که هر از گاهی عکس هایی ازآن و مهمانی هایی که در ان برگزار میشود، نقل رسانه های مد و سبک زندگی می شود.

به هرحال برخی شایعات از ارتباط ضعیف کیم کارداشیان با همسرش کانیه وست خبر می دهند که گویا این خانه های مجلل و زندگی لوکس هم نتوانسته آنها را همان گونه به یک دیگر وفادار نگه دارد.کیم کارداشیان به لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار علاقمند است و عده ای از ان ها، با توجه خاص او همراه شده است.

مثلاً دستمال آرایش پاک کن برند Neutrogena که برای پاک کردن سریع آرایش از ان استفاده میکند و گفته شده که همیشه چند بسته همراه دارد. یا ضد آفتاب La Mer که در زمره ضد آفتاب های گران است و متخصص پوست و مو ایشان آن را تجویز کرده است.

زندگی شخصی

«تصویر عطر ۱۰۰ میل با برند کیم کارداشیان که جعبه و طرح شیشه مشکی با طرح صورتی دارد»

ژل آرایش کیم کارداشیان نیز By Terry Purete نام دارد که به گفته خانم کیم کارداشیان ، عطر گل رز آن، رایحه ای خوش برای خانم های عاشق گل رز است. استفاده از ریمل حجم دهنده L’Oreal که محصولی از دنیای مد پاریس هست، یک همراه همیشگی برای سبک زندگی گریمی کارداشیان به خصوص در مهمانی های مجلل است.

وی مرطوب کننده Guerlain که یکی از مرطوب کننده های گران هست را بعنوان مرطوب کننده مورد علاقه خود معرفی کرد. شامپو و نرم کننده برند Fitness از جمله شامپو های مورد علاقه ایشان هست که همواره استفاده می کند.

زندگی شخصی

«تصویر تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی با نام کیم کارداشیان بعنوان بخشی از سبک زندگی ایشان مطرح است»

کیم کارداشیان برای مراقبت های پوستی خود، از سرم ضد پیری Lancome Visionnaire بهره می برد که ۸۰ دلار قیمت دارد.سبک زندگی دیجیتالی و سنتی کیم کارداشیان ، سبک زندگی خاص مردمان عصر دیجیتال هست. حال او به واسطه شهرت و ثروت، بیش تر زیر ذره بین رسانه ها و پرتال های اینترنت است.

و گرنه در دور و اطراف ما نیز افرادی زیادی هستند که در خانه های لوکس، عکسهای ان چنانی می گیرند و هرروز شاهد انتشار ویدئوهای ۶۰ ثانیه ای ایشان در اینستا هستیم. دنیای سلفی بازی کیم کارداشیان نشان گر هشداری برای نسل امروز است که به سندرم اعتیاد دیجیتال مبتلا شده و فرهنگ مصرف گرایی و لوکس گرایی فانتزی را تبلیغ و تشویق می کند.

زندگی شخصی

زندگی شخصی

«از کلکسیون گردن بندهای یقه ای کیم کارداشیان »

بررسی سبک زندگی کیم کارداشیان و تعداد زیادی از سلبریتی های روز گار ما، می تواند آسیب شناسی خوبی برای زندگی امروز باشد تا مظاهر لوکس گرایی و تجمل گرایی غربی که روی سبک زندگی سنتی ما شرقی ها تاثیر زیادی داشته است، بررسی گردد.

اکنون قدرت رسانه هایی به نام کیم کارداشیان و اینستا به حدی زیاد هست که بخش های مختلف سبک زندگی سنتی تحت تاثیر قرار گرفته است و باید برای برون رفت از این چالش ها و نابهنجاری های یکه دنیای دیجیتال و سلبریتی های دیجیتالی گریبان ساکنان دهکده جهانی کرده، کار اساسی کرد.

کیم کارداشیان با نام کامل کیمبرلی نوئل کارداشیان به انگلیسی Kim Kardashian در 21 اکتبر 1980 در لس آنجلس، کشور آمریکا متولد شد.پدرش رابرت کارداشیان، وکیل و مادرش کریس جنر می باشد.کیم دو خواهر به نام های کورتنی کارداشیان و کلویی کارداشیان و یک برادر به نام رابرت کارداشیان دارد، همچنین او صاحب سه برادر ناتنی به نام های برتون و برندون جنر و برودی جنر است، کیم کارداشیان سه خواهر ناتنی به نام های کیسی، کندال و کیلی جنر هم دارد.

زندگی شخصی

قد او 159 سانتیمتر است.

زندگی شخصی

کیم کارداشیان و خواهرانش

وی که متولد و بزرگ شده ی لس آنجلس، کالیفرنیا است نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون ودر سال 2007 پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسی با دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. بعد ها در آن سال، وی و خانواده اش در مجموعه واقع نمای پا به پای خانواده کارداشیان ظاهر شدند. موفقیت این مجموعه منجر به دنباله هایی از جمله کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می کنند و کورتنی و کیم میامی را تسخیر میکنند شد.

درسال 2010 کیم با 6 میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستاره سریال های واقع نما شد.درسال 200 کیم کارداشیان با دیمون توماس که یک تهیه کننده موسیقی بود ازدواج کرد، این دو درسال 2004 از هم جدا شدند، درسال 2011 کیم با کریس همفریس بازیکن NBA آنها ازدواج کردند اما پس از 72 روز بدلیل اختلافات غیرقابل انکار از هم جدا شدند طلاق این دو تا 3 ژوئن 2013 به طول انجامید دراین مدت کیم با کانیه وست نامزد شده و از او باردار شده بود.

زندگی شخصی

در 15 ژوئن 2013 نورث وست فرزند کیم و کانیه متولد شد و این دو در تاریخ 24 مه 2014 در فورت دی بلودر در فلورانس ایتالیا ازدواج کردند. لباس عروسی او توسط ریکاردو تیسی از ژیوانچی طراحی شده بود. کارداشیان فرزند دوم خود راکه یک پسر به نام سنت وست است در تاریخ 5 دسامبر 2015 بدنیا آورد.علاقه ای به نوشیدنی های الکلی ندارد.

PETA نام او را درسال 2010 برای پوشیدن خز بعنوان بد لباس ترین فرد سال معرفی کرد.ثروت کیم کارداشیان حدود 450 میلیون دلار تخمین زده میشود.در اقدامی جنجالی مجله ی پیپر عکس لخت از کیم کارداشیان را منتشر کرد، دراین عکس او تنها یک گردنبند مروارید و دستکش های سیاه پوشیده و بدن او کاملا عریان بود. نویسنده ی مجله ی تایم این اقدام کیم کارداشیان را مورد انتقاد قرار داده و نوشت که کیم کارداشیان یک الاغ است.

این عکس در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر و انتقاد شدید قرار گرفته اند. جالب است بدانید که انتشار این عکسها حقایق علمی زیادی را روشن کرد، دانشمندان ادعا می کنند که داشتن پایین تنه ی بزرگ علاوه بر جذابیت بیشتر باعث افزایش قدرت باروری و تولد نوزادان سالم تر و باهوش تر می شود.

همراه با کیم کارداشیان ستاره خوش اندام هالیوود +بیوگرافی و زندگی شخصی او

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات