در این مطلب از nextholiday.ir جزیره ساموئی را در تور تایلند معرفی خواهیم کرد که یکی از زیباترین و بهترین جزیرههای این کشور به شمار میرود.

تایلند به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری دارای جاذبههای مختلفی است که در صورت سفر به تایلند، میتوانید از آنها لذت ببرید. یکی از این جاذبهها، جزیره ساموئی است که زیباییهای منحصربهفرد خودش را دارد.

ساموئی سومین جزیره بزرگ تایلند و یکی از زیباترین مناطق گردشگری در شرق آسیا است. دلیل اصلی محبوبیت این منطقه در بین توریستها زیبایی جزیره و همچنین آرامشبخش بودن آن است. استراحت روی شنهای ساحل زیبای این جزیره و لذت بردن از آب تمیز و آبی رنگ دریای آن لذتی وصفنشدنی دارد.

همچنین از نظر آب و هوایی جزیره ساموئی در تمام ایام سال شرایطی معتدل و متمایل به گرم دارد و همین آب و هوا هم باعث پدید آمدن جنگلهای بسیار زیبایی در این جزیره شده است که ترکیب آنها با دریا زیبایی خاصی به کوه ساموئی بخشیده است. ساموئی از آنجایی که یک منطقه گردشگری است و میزبان توریستهای زیادی میشود، دارای انواع و اقسام امکانات رفاهی و تفریحی هم میباشد. از جمله این امکانات میتوان به استخرهای زیبای این جزیره، تفریحات آبی مختلفی که در آن در دسترس هستند، چندین زمین گلف و باشگاههای ورزشی اشاره کرد. در این جزیره انواع و اقسام رستورانها هم وجود دارند که برخی زاویه دیدی رو به دریا داشته یا برخی رو به جنگل هستند و باعث میشوند بتوانید غذای خودتان را در محیطی زیبا میل کنید. در کل ساموئی برای هر طیفی از سلیقهها گزینهای برای لذت بردن دارد.

جزیره ساموئی در خلیج تایلند واقع شده و در نزدیکی آن چندین جزیره کوچکتر هم وجود دارند. از طرف دیگر پارک ملی آنگتونگ هم در نزدیکی این جزیره واقع شده که یکی از زیباترین مناطق تایلند است و در صورت سفر به این منطقه، نباید بازدید از آن را فراموش کنید.

یکی دیگر از دلایلی که علاقمندان به تور لحظه آخری در میان گزینه های متنوع، تور ساموئی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب میکنند، وجود ویلاهای بسیار زیبا در این منطقه است که اقامت در آن را به تجربهای شیرین تبدیل میکنند. در این منطقه با هر سیلقه و بودجه مناسبی که داشته باشید، میتوانید ویلا اجاره کنید. حتی امکان اجاره برخی از ویلاهای خصوصی و مشهور این منطقه به صورت آنلاین هم وجود دارد و میتوانید پیش از سفر جزئیات و قیمت ویلا را مشاهده کرده و گزینه مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

در کل اگر به دنبال یک مقصد عالی برای سفر هستید و تا به حال به ساموئی تایلند سفر نکردهاید، حتما آن را در بین گزینههایتان در نظر بگیرید. چرا که این منطقه تجربهای فراموشنشدنی و عالی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تبلیغات