اطلاعات پروازی ایران به دبی

آکاایران: آشنایی با اطلاعات پروازی ایران به دبی

بی شک یکی از کشورهایی که ایرانیان بسیار به آن زیاد سفر می کنند و به جرات نیز می توان گفت که اصلا هم فصل خاصی برای سفر به آن موجود نیست؛ کشور امارات متحده عربی است، مخصوصا شهر دبی. شاید خیلی از افراد کل کشور امارات را با دبی یکسان می دانند و فقط برای دیدن این شهر دلپذیر، مدرن و پر جاذبه به این کشور سفر می کنند. در این مطلب قصد ما بر این است تا برای شما اطلاعات پرواز ایران به دبی را به تفصیل بیاوریم تا با آن آشنا شوید.

 اطلاعات پروازی ایران به دبی

آکاایران: اطلاعات پروازی ایران به دبی

پروازهای ایران به سمت امارات متحده و دبی در ۲ مقصد دبی و شارجه انجام می شود. البته سهم شارجه از این پروازها بسیار کم است.

شرکت های هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد دبی دارند.

شرکت هواپیمایی امارات روزانه ۴ پرواز در ساعات ۴:۲۵ صبح، ۱۱ صبح، ۱۸:۳۵ عصر و در آخر ۲۳:۵۵ شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم صورت می پذیرد.

 اطلاعات پروازی ایران به دبی

شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز هر روزه در ساعات ۷ صبح و جمعه ها  ۱۸:۲۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی ماهان نیز روزانه در ساعات ۸ صبح و ۱۸:۱۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز می کند.

شرکت های هواپیمایی دیگیری همچون قشم ایر، زاگرس،…، به مقصد دبی پرواز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید.

فاصله ی تهران تا دبی ۷۴۴ مایل و یا به عبارتی ۱۱۹۷ کیلومتر است.

فاصله ی زمانی تهران تا دبی نیز ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه است.

 اطلاعات پروازی ایران به دبی

برای پرواز به سمت شارجه نیز در روزهای شنبه، سه شنبه، پنج شنبه  وجمعه در ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به وقت ایران با پرواز های امارات که توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا و یا فلای دبی انجام در فرودگله بین المللی شارجه به زمین می نشیند.

فاصله ی تهران تا شارجه نیز ۷۳۹ مایل و یا به عبارتی ۱۱۸۹ کیلومتر می باشد.

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما به مقصد دبی و یا خرید تور و رزرو هتل به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

توجه داشته باشید که کلیه ی اطلاعات درج شده مطابق با اطلاعات موثق در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

.

منبع : eligasht

تبلیغات