۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های جهان از هر پنج قاره از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جاذبه های گردشگری شمال آلمان

آلمان از آن دست کشورهایی است که به هر نقطه ی آن که سفر کنید، می توانید مقصدهای غیر منتظره ای پر از زیبایی های طبیعی، تاریخی و فرهنگی پیدا کنید، مقاصدی که گاه به دلیل وجود کلیساها رنگ و بوی مذهبی هم می گیرند. اگرچه شهرهایی مثل مونیخ و فرانکفورت از بهترین مناطق آلمان محسوب می شوند که واقعا ارزش دیده شدن را دارند اما از شهرهایی که در شمال این کشور قرار دارند هم نباید غافل شد. شاید تا حالا از شهرهایی مثل برلین و بن در این کشور زیاد شنیده باشید، بنابراین تصمیم گرفتیم تا این بار به شمال این کشور برویم تا ببینیم جاذبه های گردشگری شمال آلمان کدام ها هستند و چرا باید از آن ها دیدن کرد. با الی گشت باشید:

روستاک (Rostock)

به گزارش آکاایران: اگر چه شهر روستاک در جریان جنگ جهانی دوم تقریبا کاملا نابود شد اما هنوز هم ساختمان های تاریخی دیدنی ای در آن به چشم می خورد و البته باید باغ وحش و سواحل زیبای آلمان را هم به آن اضافه کرد. در سفر به آلمان و بازدید از شهر روستاک حتما زمانی را به بازدید از Petrikirche و بالا رفتن از برج آن اختصاص دهید.

۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان
,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

آکاایران: ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان

هلیگولند (Heligoland)

گاهی در زندگی همه ی ما لحظه هایی وجود دارد که واقعا دوست داریم برای مدت کمی هم که شده همه چیز را رها کنیم، اگر این احساس را در خود دارید باید به هلیگولند بروید. این جزیره در دریای شمالی رقرار دارد  به خاطر نبود ترافیک در آن بسیار کمشهور است. این جزیره فقط با قایق  کشتی قابل دسترسی است و یکیاز بهرین جاذبه های گردشگری شمال آلمان برای یک سفر یک روزه است.

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

کوه های هارز (Harz Mountains)

در شمال آلمان رشته کوهی به نام رشته کوه های هارز قرار دارد که به چشم اندازهای فوق العاده دیدنی و زیبایش مشهور است. در این کوه ها همچنین تعدادی از زیباترین شهرها و روستاها قرار دارد که با چشم اندازی به کوه ها و طبیعت بکر، یک جای عالی برای تمدد اعصاب است.

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

ویسمار (Wismar)

ویسمار شهری بندری در ساحل بالتیک است که یکی دیگر از جاذبه های جذاب شمال آلمان است و به خاطر معماری فوق العاده و جو فرهنگی جالبش محبوب گردشگران است.

سیلت (Sylt)

یکی از شناخته شده ترین جزیره های آلمانی سیلت نام دارد که از بهترین جاذبه های گردشگری شمال آلمان هم هست. یک پیاده روی عالی در مرغزارهای سیلت شما را به ساحل پر آرامشش می رساند، دوچرخه سواری در کنار دریا هم یکی از بهترین کارهایی است که در سیلت می توانید انجام دهید.

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

شهر شورین (Schwerin)

شورین از آن دست شهرهای آرام اروپایی است، شهری با قلعه ها و دریاچه ای دلپذیر که قلعه ی Schwerin حالا به محل پارلمان این کشور تبدیل شده است.

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

اشترالزوند (Stralsund)

هر کسی که از تاریخ و ساختمان های معمارگونه منحصر بفرد لذت می برد، مطمئنا عاشق اشترالزوند خواهد شد. شهری شمالی در آلمان با ساختمان های گوتیک و مغازه ها، رستوران ها، فروشگاه های کلاسیک و کلیساهایی قرون وسطایی، واقعا دیدنیست!

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]

هامبورگ (Hamburg)

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان، یک شهر بندری بزرگ و پایتخت فرهنگ و تاریخ منطقه است. چه از نظر جذابیت های دیدنی  چه فرهنگ و استانداردهای زندگی هامبورگ یکی از شماره یک های آلمان است. در سفر به هامبورگ به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شمال آلمان حتما از موزه هامبورگ و موزه هنر و صنایع دستی آن دیدن کنید.

,جاذبه های گردشگری شمال آلمان,آلمان,[categoriy]
.

منبع : http://www.eligasht.com/Blog/

۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان گردآوری توسط بخش دیدنی های جهان از هر پنج قاره سایت آکاایران
zavaran

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات