آکاایران: جاذبه های گردشگری شمال آلمان

آلمان از آن دست کشورهایی است که به هر نقطه ی آن که سفر کنید، می توانید مقصدهای غیر منتظره ای پر از زیبایی های طبیعی، تاریخی و فرهنگی پیدا کنید، مقاصدی که گاه به دلیل وجود کلیساها رنگ و بوی مذهبی هم می گیرند. اگرچه شهرهایی مثل مونیخ و فرانکفورت از بهترین مناطق آلمان محسوب می شوند که واقعا ارزش دیده شدن را دارند اما از شهرهایی که در شمال این کشور قرار دارند هم نباید غافل شد. شاید تا حالا از شهرهایی مثل برلین و بن در این کشور زیاد شنیده باشید، بنابراین تصمیم گرفتیم تا این بار به شمال این کشور برویم تا ببینیم جاذبه های گردشگری شمال آلمان کدام ها هستند و چرا باید از آن ها دیدن کرد. با الی گشت باشید:

روستاک (Rostock)

اگر چه شهر روستاک در جریان جنگ جهانی دوم تقریبا کاملا نابود شد اما هنوز هم ساختمان های تاریخی دیدنی ای در آن به چشم می خورد و البته باید باغ وحش و سواحل زیبای آلمان را هم به آن اضافه کرد. در سفر به آلمان و بازدید از شهر روستاک حتما زمانی را به بازدید از Petrikirche و بالا رفتن از برج آن اختصاص دهید.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

آکاایران: ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان

هلیگولند (Heligoland)

گاهی در زندگی همه ی ما لحظه هایی وجود دارد که واقعا دوست داریم برای مدت کمی هم که شده همه چیز را رها کنیم، اگر این احساس را در خود دارید باید به هلیگولند بروید. این جزیره در دریای شمالی رقرار دارد  به خاطر نبود ترافیک در آن بسیار کمشهور است. این جزیره فقط با قایق  کشتی قابل دسترسی است و یکیاز بهرین جاذبه های گردشگری شمال آلمان برای یک سفر یک روزه است.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

کوه های هارز (Harz Mountains)

در شمال آلمان رشته کوهی به نام رشته کوه های هارز قرار دارد که به چشم اندازهای فوق العاده دیدنی و زیبایش مشهور است. در این کوه ها همچنین تعدادی از زیباترین شهرها و روستاها قرار دارد که با چشم اندازی به کوه ها و طبیعت بکر، یک جای عالی برای تمدد اعصاب است.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

ویسمار (Wismar)

ویسمار شهری بندری در ساحل بالتیک است که یکی دیگر از جاذبه های جذاب شمال آلمان است و به خاطر معماری فوق العاده و جو فرهنگی جالبش محبوب گردشگران است.

سیلت (Sylt)

یکی از شناخته شده ترین جزیره های آلمانی سیلت نام دارد که از بهترین جاذبه های گردشگری شمال آلمان هم هست. یک پیاده روی عالی در مرغزارهای سیلت شما را به ساحل پر آرامشش می رساند، دوچرخه سواری در کنار دریا هم یکی از بهترین کارهایی است که در سیلت می توانید انجام دهید.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

شهر شورین (Schwerin)

شورین از آن دست شهرهای آرام اروپایی است، شهری با قلعه ها و دریاچه ای دلپذیر که قلعه ی Schwerin حالا به محل پارلمان این کشور تبدیل شده است.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

اشترالزوند (Stralsund)

هر کسی که از تاریخ و ساختمان های معمارگونه منحصر بفرد لذت می برد، مطمئنا عاشق اشترالزوند خواهد شد. شهری شمالی در آلمان با ساختمان های گوتیک و مغازه ها، رستوران ها، فروشگاه های کلاسیک و کلیساهایی قرون وسطایی، واقعا دیدنیست!

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا

هامبورگ (Hamburg)

هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان، یک شهر بندری بزرگ و پایتخت فرهنگ و تاریخ منطقه است. چه از نظر جذابیت های دیدنی  چه فرهنگ و استانداردهای زندگی هامبورگ یکی از شماره یک های آلمان است. در سفر به هامبورگ به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شمال آلمان حتما از موزه هامبورگ و موزه هنر و صنایع دستی آن دیدن کنید.

 ۷ جاذبه ی دیدنی در شمال آلمان - آکا
.

منبع : http://www.eligasht.com/Blog/

تبلیغات