وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس) -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های جهان از هر پنج قاره از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس)
,[categoriy]

آکاایران: وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس)

آکاایران:  وجود 14 نقطه مرموزی در جهان منع شده است

 

در نقطه های در دنیا وجود دارد که مرموز هست و نباید گردشگران به این نقاط سفر کند نقاط مرموزی در دنیا وجود دارند که هرکسی میتواند به آن مکان ها مراجعه کند و تلاش کند تا با چشم خود علت رمز و راز آن منطقه را کشف کند. اما برای گردشگران بازدید از تمام این مناطق مرموز به دلایل خاصی که گاه آشکار و گاه پنهان هست، منع شده هست.

به گزارش آکاایران: به گزارش تالاب: نقاط مرموزی در دنیا وجود دارند که هرکسی میتواند به آن مکان ها مراجعه کند و تلاش کند تا با چشم خود علت رمز و راز آن منطقه را کشف کند. اما برای گردشگران بازدید از تمام این مناطق مرموز به دلایل خاصی که گاه آشکار و گاه پنهان هست، منع شده هست. در ادامه این مقاله با هم نگاهی میاندازیم به تعدادی از این نقاط مرموز دنیا. با ما همراه باشید.

 

The Kofuns، ژاپن

این جزایر مصنوعی محل به خاکسپاری اعضای خانواده سلطنتی ژاپن از دوران باستان بوده هست. در موارد نادر باستان شناسان می توانند از این مکان بازدید کنند، آن هم تنها با کسب اجازه از دادگاه سلطنتی.

 

,[categoriy]

 

جزیره سنتیل شمالی، هند

بومیان ساکن این جزیره از هیچ چیز برای محافظت کردن از جزیره از دست بیگانگان دریغ نمی کنند. برای ایمنی گردشگران، مقامات هند نزدیک شدن به این محل را ممنوع کرده اند.

 

,[categoriy]

منطقه 51، آمریکا

در سال 2013 وجود امکاناتی محرمانه در این مکان توسط دولت ایالات متحده تأیید شد. براساس این اسناد تقریباً محرمانه، منطقه 51 پایگاه نیروی هوایی کشور آمریکا هست که در آن نسل بعدی هواپیماها در حال توسعه و آزمایش میباشند.

 

,[categoriy]

کلیسای سنت مری، اتیوپی

تنها کسی که می تواند به این یادگار مقدس دسترسی داشته باشد، سرپرست کلیسا هست. برای او ممنوع هست که کلیسا را ترک کند، او حتی اجازه ندارد با خارجی ها صحبت کند.

 

,[categoriy]

جزیره Kaho’olawe، آمریکا

در طول تاریخ خود، این جزیره محل برگزاری مراسم مذهبی، تبعیدگاه و زمینی برای تمرین نیروی دریایی بوده هست. این روزها جزیره اوضاع ذخیره گاه طبیعی را دارد و تنها راهی که می توان از آن بازدید کرد این هست که به یکی از تیم های داوطلب برای بازیابی محیط زیست ملحق شد.

 

,[categoriy]

برج مخابراتی بریتانیا

از زمانیکه انفجاری در داخل این برج اتفاق افتاد، رستوران گردان و دیدن عرشه آن به روی عموم بسته شد. فقط در زمان های خاص برج BT میزبان مراسم خیریه هست و تنها چند صد نفر هنوز شانس این را خواهند داشت که لندن را از زوایای گوناگون تماشا کنند.

 

,[categoriy]

 

معبد ایسه، ژاپن

قلمروی آلبوم ی آرامگاه های مقدس ژاپن فقط در دسترس کشیش ها و اعضای خانواده سلطنتی هست. از فاصله دور و از پشت فنس ها می توان این مکان را دیدن کرد.

 

,[categoriy]

شهر ارواح Varosha، قبرس

رفت و آمد مکرر در اطراف شهر فاماگوستا، قبرس را به یک مقصد گردشگری مفید تبدیل کرده بود. اما در جولای 1974 همۀ چیز تغییر کرد. زمانیکه ارتش ترکیه به خاک قبرس حمله کرد، این شهر به منطقه ای تقریباً متروکه تبدیل شد.

 

,[categoriy]

جزیره سیبل، کانادا

این جزیره شنی واقع در اقیانوس اطلس جمعیتی کمتر از 30 نفر و یک قبرستان حقیقی از کشتی های غرق شده دارد. به علت ویژگی های منحصر به فرد این جزیره، سی بل یک ذخیره گاه طبیعی اعلام شده هست. برای بازدید از آن باید به دولت کانادا درخواست دهید و ضرورت سفر خود را توضیح دهید.

 

,[categoriy]

پایگاه داده Pionen، سوئد

این پناهگاه هسته ای در دوران جنگ سرد در استکهلم ساخته شد و به تازگی به یک محیط اداری آرام و برای ارائه خدمات اینترنت تبدیل شده هست. در عمق 98 فوتی و پشت دری با ضخامت 3.5 فوت اطلاعات ارزشمندی متعلق به تعداد زیادی از وب سایت های مشهور ذخیره می شود.

 

,[categoriy]

غار لاسکو، فرانسه

جهت حفظ نقاشی های منحصر به فرد ماقبل تاریخ غار لاسکو، پس از 15 سال دسترسی نامحدود، ورود به آن در حال حاضر برای گردشگران ممنوع شده هست. تنها میتوانید با تورهای مجازی از دیدن زیبایی های این غار لذت ببرید.

 

,[categoriy]

ایستگاه رادار Don-2N، روسیه

این ساختمان هرمی شکل مدرن 131 فوت ارتفاع و 459 فوت عرض دارد. این بنا یک عنصر کلیدی در سیستم دفاع موشکی روسیه در مسکو هست. در موارد نادر روزنامه نگاران اجازه دارند به همراه راهنما به این جا وارد شوند، اما مطمئناً تنها بخش کوچکی از داخل آنرا خواهند دید.

 

,[categoriy]

کوه راشمور، آمریکا

اضافه بر نقش برجسته از بزرگ ترین روسای جمهور ایالات امریکا، کوه راشمو یک ویژگی جذاب دیگر نیز دارد: یک اتاق پنهان عمیق در دل سنگ ها. این اتاق یک کپسول زمان هست که حاوی کپی از اسناد مهم تاریخی این کشور هست. برای ورود به این اتاق باید از یک درب اسلب گرانیتی که مجهز به قفل ترکیبی هست گذشت.

 

,[categoriy]

آبشار زیرآبی، موریس

زمانی که از بالا به جزیره موریس در اقیانوس هند نگاه می کنید، به نظر می رسد در نزدیکی یک آبشار زیرزمینی جذاب واقع شده هست. با این حال این پدیده خوشگل تنها یک توهم نوری هست که توسط ته نشین شدن شن و ماسه و گل و لای ایجاد شده هست.

 

,[categoriy]

 

 برای خرید بلیط هواپیما بصورت چارتر پایین کلیک کنید (کیفیت بالا قیمت پایین)

,[categoriy]

 

.

منبع : talab.org


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس) شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نقاط مرموز جهان

وجود 14 نقطه مرموز در جهان (عکس) گردآوری توسط بخش دیدنی های جهان از هر پنج قاره سایت آکاایران
zavaran

اخبار اکاایران

تبلیغات