عکس دیدنی های جهان از نگاه شگفت انگیز یک پهباد + تصاویر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس دیدنی های جهان از نگاه شگفت انگیز یک پهباد + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته
Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/asia/includes/content.php on line 478
از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکس های هوایی گرفته شده توسط پهباد

عکس دیدنی های جهان : امروزه پهپاد ها در موارد بسیار زیادی به کار گرفته می شوند و در هر مکانی می توان یکی از آن ها را مشاهده نمود. آن ها می توانند در کارهای مختلفی مانند تهیه تصاویر از مناطق جنگی و حتی آشپزی مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از کاربردهای بسیار خوب آن ها، گرفتن عکس های با کیفیت از مناظر دیدنی جهان است.

به گزارش آکاایران: به گزارش شهر مطلب به نقل از روزیاتو : هنگامی که نخستین پهپاد تجاری در سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد، بسیاری از کشورها قوانین خاصی برای آن تصویب نکرده بودند و افراد می توانستند از هر جایی که بخواهند، تصویر تهیه کنند. اما در حال حاضر بیشتر مناطق با در نظر گرفتن قوانین سخت گیرانه، کار را برای عکاسان سخت کرده اند. اما برخی افراد در همان روزهای اول به کشورهای مختلف سفر نموده و توانستند تصاویری خارق العاده تهیه نمایند.

«آموس چپل» یکی از همان عکاسانی است که توانسته این کار را انجام دهد. وی چند سال پیش از مناطقی که امروزه ممنوعه به شمار می روند، عکس تهیه نموده و آن ها را با دیگران به اشتراک گذاشته است. شما می توانید در ادامه نگاهی به آن ها داشته باشید و از مناظر دلپذیر لذت ببرید.

تصاویر دیدنی های جهان

عکس دیدنی های جهان از نگاه شگفت انگیز یک پهباد + تصاویر

آکاایران: عکس دیدنی های جهان از نگاه شگفت انگیز یک پهباد + تصاویر

آموس چپل از مکان های کمتر دیده شده جهان عکس تهیه نموده است. نمایی از بنای تاج محل کشور هند را مشاهده می کنید.
تصویری خیره کننده از بندر بارسلونای اسپانیا که معماری فوق العاده این شهر را نشان می دهد.
هنگامی که کمپانی چینی «DJI» پهپادی با قیمت ۴۷۰ دلار را روانه بازار کرد، چپل یکی از آن ها را خریداری نمود. نمایی از کلیسای سَکرِه کُر شهر پاریس فرانسه را ملاحظه می کنید.
وی توانست وسیله را تا ارتفاع ۱۲۲ متری از سطح زمین بفرستد و هر بار بیش از ۱۰۰ عکس تهیه کند؛ مانند این تصویر دلپذیر که از فانوس شهر تریسته ایتالیا گرفته شده است.
نمایندگی ها و دفاتر گردشگری خیلی سریع به او سفارش دادند تا وی تصاویری از نقاط کمتر دیده شده جهان را تهیه نماید. عکسی دلپذیر از هتل اوکراین (رادیسون رویال) در شهر مسکوی روسیه.
کلسیای «ناجی در خون» در شهر سن پترزبورگ روسیه.
نمایی دیگر از این کلیسای تاریخی را مشاهده می کنید.
مسجد سلطان احمد که در شهر استانبول کشور ترکیه قرار دارد.
چپل خیلی زود متوجه شد که بردن پهپاد به مناطق شلوغ می تواند خطرساز باشد (تپه پالی در شهر بمبئی هند.)
دومی نیز هنگام عکس برداری در ارتفاع ۳۰ متری در سال ۲۰۱۵، با مشکل مواجه شد. وی کنترل وسیله را از دست داد و سپس پهپاد ناپدید گشت. نمایی از موزه ارمیتاژ شهر سن پترزبورگ را مشاهده می کنید.
معبد نیلوفر آبی در پایتخت کشور هند.
گاهی اوقات پهپادها مردم را می ترسانند و برای آن ها مزاحمت ایجاد می کنند؛ بارانداز ساسون در بمبئی.
چپل اکنون فقط در مکان های خلوت و در ارتفاع پایین از پهپاد خود استفاده می کند. سازه الکساندر در شهر سن پترزبورگ را مشاهده می کنید.
دو ورزشکار هندی که کشتی باستانی این کشور را اجرا می کنند.
رود کر در شهر تفلیس گرجستان.
بنای کارگر و زن کلخوز در شهر مسکو. چپل هر بار بیش از ۱۰۰ عکس تهیه می نمود، اما تنها ۱۰ الی ۲۰ عدد آن ها قابل استفاده بودند.
کلیسای جامع مسیحیت در پایتخت روسیه.
نمایی دیگر از این بنای دلپذیر را ملاحظه می کنید.
ستونی از سنگ آهک در استان ایمرتی گرجستان.
پهپاد ها می توانند در شرایط هوایی نه چندان مطلوب نیز مورد استفاده قرار بگیرند؛ کلیسای جامع پیتر و پل مقدس در سن پترزبورگ روسیه.
تصویری دلپذیر از دهکده ستاره ای بورتانگ هلند.
چپل درباره عکاسی با پهپاد می گوید: “بیشتر عکس های هوایی کیفیت چندان مطلوبی ندارند. بهترین آن ها در شرایط هوایی غیر معمولی گرفته می شوند. البته تهیه تصاویر با کیفیت به چند بار پرواز احتیاج دارد. به همین دلیل عکاسی با هلیکوپتر گران و غیر اقتصادی خواهد بود.” شما تصویر کلیسای مقدس رومی در شهر بارسلونا را مشاهده می کنید.
تا یک سال و نیم بعد از ورود پهپادهای تجاری به بازار، افراد می توانستند آن ها را به هر جایی ببرند. چپل هم از این فرصت به خوبی استفاده نمود؛ کشتی سازی نیروی دریایی در سن پترزبورگ روسیه.
عکسی که کلیسای جامع پیتر و پل مقدس را از زاویه ای دیگر به تصویر می کشد.
منطقه گالی در آبخاز گرجستان.
در سال ۲۰۱۴ میلادی، اداره هوانوردی فدرال آمریکا پرواز هرگونه پهپاد در سطح شهر (برای استفاده تجاری) را ممنوع اعلام کرد. دیگر کشورها نیز همین راه را در پیش گرفتند؛ نمایی از مجسمه آزادی کشور مجارستان را مشاهده می کنید.
روس ها از پرواز پهپاد در بالای کاخ کرملین ممانعت به عمل آوردند. با این حال آقای چپل کار خود را انجام داد.
پیترهُف پالاس در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه.
مسجد جامع دهلی در کشور هند. تهیه این تصاویر کار پرخطری بود، اما چپل نمی توانست در برابر زیبایی آثار تاریخی مقاومت کند و بنابراین این کار را انجام داد.
نمایی دیگر از نماد الکساندر در سن پترزبورگ.
هنوز هم مکان های قانونی بسیار زیبایی برای عکاسی با پهپاد وجود دارد. شما منطقه سامر گاردن شهر سن پترزبورگ را مشاهده می کنید.
نمایی دیگر از بنای تاج محل که در کشور هند قرار دارد.
عکاسی با پهپاد مناظری خیره کننده از سرزمین ها را به ارمغان می آورد. نمایی از قلعه بودا در شهر بوداپست مجارستان.
تصویری از همین مکان را در شب مشاهده می کنید.

حتما بخوانید :  ایستگاه قطار دلپذیر در دل کوه زیباترین ایستگاه قطار جهان شد + تصاویر

عمارت کلاه فرنگی آرمیتاژ در شهر سن پترزبورگ روسیه.

.

منبع :

عکس دیدنی های جهان از نگاه شگفت انگیز یک پهباد + تصاویر گردآوری توسط بخش دیدنی های جهان از هر پنج قاره سایت آکاایران
zavaran
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات