طراحی بکر و دیدنی شهر شناور با حمل و نقل زیردریایی! تصاویر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طراحی بکر و دیدنی شهر شناور با حمل و نقل زیردریایی! تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته
Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/asia/includes/content.php on line 437
از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

طراحی بکر و دیدنی شهر شناور با حمل و نقل زیردریایی! تصاویر
,[categoriy]

آکاایران: طراحی بکر و دیدنی شهر شناور با حمل و نقل زیردریایی! تصاویر

آکاایران:  

شهر شناور دارای ساختمان های مسکونی، مراکز تفریحی، مجموعه های بزرگ ورزشی و فروشگاهی، مزارع کشاورزی و سیستم دفع زباله اختصاصی خواهد بود.

به گزارش آکاایران: طرح «شهر شناور» شامل احداث مجتمع های مسکونی، تفریحی و ورزشی در اعماق دریاست که بخشی از این سازه عظیم مانند کوه یخ روی سطح آب شناور می ماند.

به گزارش ناز وب، بیش از 70 درصد سطح کره زمین پوشیده از آب است که می تواند محل مناسبی برای احداث شهرهای آینده باشد.

چین با بیش از 1.4 میلیارد نفر جمعیت، نیازمند احداث مناطق مسکونی نوین است و طرح شهر شناور می تواند راه حلی برای جلوگیری از انفجار جمعیت در شهرهای کوچک و بزرگ این کشور باشد.  پروژه شهر شناور که مانند کوه یخ در میان آب شناور است، در مساحتی بالغ بر 10.36 کیلومترمربع احداث خواهد شد.

بخشی از این سازه عظیم در سطح آب قابل مشاهده خواهد بود، اما قسمت های اصلی در زیر آب قرار می گیرند؛ قطعات مختلف شهر شناور پس از طراحی و ساخت، مانند قطعات پازل به یکدیگر متصل می شوند.  شهر شناور دارای ساختمان های مسکونی، مراکز تفریحی، مجموعه های بزرگ ورزشی و فروشگاهی، مزارع کشاورزی و سیستم دفع زباله اختصاصی خواهد بود.

از تونل های زیر آبی و زیردریایی بعنوان سیستم حمل و نقل این شهر استفاده می شود.  طرح پایه شهر شناور از سوی شرکت CCCC با همکاری دفتر طراحی AT Design ارائه شده، اما هنوز زمان دقیق اجرای این طرح اعلام نشده است.

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]


.

منبع :

طراحی بکر و دیدنی شهر شناور با حمل و نقل زیردریایی! تصاویر گردآوری توسط بخش دیدنی های جهان از هر پنج قاره سایت آکاایران
zavaran
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات