آکاایران: مونیخ

Munich

آکاایران: بهترین شهرهای آلمان

Munich

مهم ترین رقیب برلین از نظر فرهنگ و مناطق دیدنی مونیخ است. این شهر مرکز استان باواریا و بدون شک سرسبزترین شهر بزرگ آلمان است. مناظر خیره کننده، باغ های سرسبز، دریاچه ها و کوه های زیبا از ویژگی های غیرقابل اغماض این شهر است.
Dresden-Frauenkirche
کلیسای بانوی ما یا Frauenkirche معروف ترین مکان دیدنی این شهر و نماد آن است. دو گنبد زیبای این کلیسا تقریبا از تمام نقاط شهر دیده می شود. یکی دیگر از نقاط دیدنی این شهر میدان مارین پلاتز در قلب مونیخ است، میدانی تاریخی که مکانی محبوب برای اجراهای خیابانی است. یکی دیکر از اماکنی دیدنی که حتما باید از آن بازدید کنید Englischer Garten است. این پارک بزرگترین پارک شهری اروپا است و دارای دو باغ خرس، بتکده ی چینی، خانه ی چای ژاپنی و یک معبد با معماری یونانی هست.
Munich

Munich

بهترین نقاط جذاب این شهر در مرکز اولد تاون (Old Town) متمرکز شده اند و به راحتی می توان با پای پیاده از تمامی آن ها بازدید کرد. در هنگام سفر به آلمان یک روز خود را به گردشی کوتاه در رشته کوه های آلپ، روستای پر از شور ونشاط Oberammergau  و کاخ افسانه ای لودویک (پادشاه باواریا) یعنی Neuschwanstein بگذرانید. مونیخ هم چنین شهری جذاب برای خرید از مغازه های مختلف است. در کنار خرید می توانید غداهای اصیل باواریایی را در رستوران ها و کافه های مختلف که در نقاط گوناگون شهر پراکنده شده اند نیز بچشید و لذت ببرید.
,آلمان

Munich

فرانکفورت

فرانکفورت نیز یکی از بزرگترین شهرهای آلمان و مرکز اقتصادی و فرهنگی آن کشور است. این شهر محل تولد معروف ترین نویسنده ی آلمانی یعنی گوته و محلی برای دیدن و حس کردن تلفیق زیبایی های زندگی سنتی و مدرن است.
Frankfurt

Frankfurt

برج اصلی این شهر جایی است که بازدیدکنندگان بر فراز آن می توانند زیبایی های شهر را بنگرند. Palmengarten یا باغ گیاه شناسی فرانکفورت نیز ارزش بازدید را دارد. این باغ شما را به سفری باغبانی از دشت های آفریقایی و گیاهان گرمسیری جنگل های انبوه تا باغ های گل زیبای اروپایی خواهد برد. مسافرانی که همراه با فرزندان خود به فرانکفورت می روند می توانند از باغ وحش معروف فرانکفورت نیز بازدید کنند. این باغ وحش دارای حیوانات متنوعی از نقاط گوناگون جهان است. این شهر هم چنین مملوء از موزه های قدیمی، کلیساهای صد ساله و آسمان خراش هایی با طراحی زیبا و بی همتا است. فرانکفورت هتل های بسیار متنوعی دارد که برای تمامی افراد چه کسانی که می خواهند اقتصادی سفر کنند و چه مسافرانی که می خواهند سفری لوکس داشته باشند رضایت بخش خواهد بود.
Frankfurt

Frankfurt

هامبورگ

Hamburg

Hamburg

برنامه ریزی سفر به هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان تجربه ای جذاب است. بسیاری که این شهر را زیباترین شهر دنیا می دانند دلایل خوبی برای این ادعا دارند، شهری که همه جای آن پر از رودخانه و دریاچه است و کانال ها و آبراهه های پیوسته ی آن فرصتی ایده آل برای سفر با کشتی کروز و لذت بردن از دریا فراهم می آورد. هامبورگ، شهری که در گذشته مانند یک قصر بود، در سال های اخیر به عظمت سال های گذشته ی خود بازگشسته است و در حال حاضر بزرگترین بندر آلمان و یکی از مراکز اقتصادی آن بشمار می رود.
Hamburg

Hamburg

هامبورگ هم چنین شهری است که در آن مناطق مسکونی با طراحی زیبا در کنار مناطق با ساکنان طبقه ی متوسط و آپارتمان های امروزی قرار دارند و طبیعت آن نیز به نظر می رسد به دوران پر از درخت یک قرن پیش آن بازگشته است. فهرست کارهایی که باید در هامبورک انجام داد، فراوان هستند. بسیاری از این سرگرمی ها در ساحل هامبورگ، که ۸۰۰ سال قدمت دارد، متمرکز هستند. گردشگران می توانند تفریحات خود را از تور با قایق شروع کنند و با پیاده روی در ساحل و خوردن غذایی خوشمزه در رستوران Rive که رستورانی ایده آل برای دیدن سواحل زیبا نیز هست، ادامه دهند. از دیگر ماطق دیدنی آن می توان به بازار ماهی هامبورگ، موزه ی Emigration Museum Ballinstadt و کلیسای St. Michaelis اشاره کرد.
Hamburg

Hamburg

درسدن

Dresden

Dresden

درسدن که به "فلورانس البه" نیز معروف است، در شرق آلمان قرار دارد و به دلیل داشتن ساختمان های تاریخی بسیار که شما را با رویای چند صد سال پیش که این شهر پایتخت پادشاهی آلمان بوده است، محبوب گردشگران است. این شهر مهم دارای گنجینه های تاریخی بسیار با راه پله های اشرافی، تراس های با دید وسیع، میدان های بزرگ که با مجسمه های رسمی سینت ها و پادشاهان آراسته شده اند، رستوران های زیبا و مغازه های امروزی است. ۶۳ درصد این شهر با درختان و پارک های سرسبز آراسته شده است و به همین دلیل این شهر یکی از سرسبزترین شهرهای اروپا بشمار می رود.
Dresden

Dresden

منبع: Travelvivi
.

منبع :

تبلیغات