دریاچه ای که ناپدید می شود! - -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دریاچه ای که ناپدید می شود! - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته دیدنی های جهان از هر پنج قاره از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پدیده‌های طبیعی اسرار آمیزی در دنیا وجود دارند که با وجود پیشرفت علم علت بسیاری از آنها هنوز ناشناخته است. با همراه شوید تا با دریاچه‌ای که ناگهان ناپدید می‌شود آشنا شوید.

مقاله‌های مرتبط:

  • دریاچه سرخ سنگال یا شیک توت فرنگی!
  • دریاچه‌ های آبی بند امیر در افغانستان

اگرچه رودخانه ها جریان دارند ولی دریاچه‌ها همان جا که هستند می‌مانند. ولی این یک اصل ثابت و همیشگی نیست و در دنیای پر از عجایب ما دریاچه‌ای وجود دارد که گاهی اوقات هست و گاهی نیست.

این دریاچه مرموز در ایرلند شمالی قرار دارد و ناپدید می‌شود. برای آشنایی با این دریاچه در ادامه مطلب همراه باشید.

دریاچه ای که ناپدید می شود! -
ایرلند

آکاایران: دریاچه ای که ناپدید می شود!

دریاچه Loughareema در چندکیلومتری شهر «بالی‌کاسل» (Ballycastle) در ایرلند شمالی دریاچه‌ای مرموز است که به دلایلی نامعلوم ناپدید می‌شود و دوباره به شکل دریاچه‌ای پرآب ظاهر می‌شود.

دریاچه

ناپدید شدن آب این دریاچه از قرن‌ها پیش وجود داشته است و افسانه‌ها و داستان‌های زیادی پیرامون آن بین مردم محلی وجود دارد.

ایرلندشمالی

جاده‌ای از کنار این دریاچه می‌گذرد که دسترسی به این دریاچه را راحت می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند به راحتی از این دریاچه بازدید کنند.

ایرلندشمالی
.

منبع : kojaro.com

دریاچه ای که ناپدید می شود! - گردآوری توسط بخش دیدنی های جهان از هر پنج قاره سایت آکاایران
zavaran

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات