آکاایران: زمان کریسمس و جشن های کریسمس بسیار خاص و متفاوت است. این فصل با تمام تزئینات و دکورهای درخشان و جو شاد و نشاط بخشش فصل همه ما انسان هاست. در این مطلب ۸ شهری که جشن و مراسم خارق العاده ای برگزار می کنند معرفی شده اند.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 10
وب سایت بدونیم - مریم اسدی: زمان کریسمس و جشن های کریسمس بسیار خاص و متفاوت است. این فصل با تمام تزئینات و دکورهای درخشان و جو شاد و نشاط بخشش فصل همه ما انسان هاست.
 
در این جا برای این که بتوانید این لحظات زیبا و دلنشین را سهیم باشید ۸ شهری که جشن و مراسم خارق العاده ای برگزار می کنند معرفی کرده ام.

وین، اتریش
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

آکاایران: رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس


فصل تعطیلات در پایتخت اتریش بسیار جادویی و سحر انگیز است. و اگر در هر فصل دیگری به غیر از فصل تعطیلات به آنجا نروید نمی توانید تجربه دیدن این شگفتی ها را داشته باشید. در تمام ماه دسامبر تمام میدان های شهر با درخت های چراغانی شده تزئین شده اند و فروشگاه ها پر از صنایع دستی و شاه بلوط های بوداده شده است.


استراسبورگ، فرانسه
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -
 

این شهر معروف به پایتخت کریسمس است. نخستین فروشگاه کریسمس اروپا (سنتی که از سال ۱۵۷۰ در میدان کلیسای جامع شکل گرفت) در این شهر است. اکنون این مکان با داستان گویی ها و اجراهای زنده یک مکان پر انرژی و حیرت انگیز است و شهر با بیش از ۳۰۰ غرفه فروش نورانی می شود.
 


کبک، کانادا
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

تصور کنید چارلز دیکنز با سرود کریسمس دوباره به زندگی باز گشته است درست مثل شهر کبک در روزهای تعطیلات کریسمس. خیابان های سنگفرش شده و ساختمان های خشتی مربوط به قرن ۱۷ در ماه دسامبر تبدیل به یک روستای افسانه ای کریسمس می شود. تمام کافه ها با چراغ های نورانی روشن می شوند و ورودی ها با درخت های کریسمس طلایی و حلقه های گل تزئین می شوند.


برکنریج، کلرادو
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

این شهر پیست اسکی در آغاز ماه دسامبر قبل از شروع جشن چراغانی درخت های کریسمس مراسم مسابقه بابانوئل را برگزار می کند. سپس فروشگاه های صنایع دستی و تمام فروشگاه های خیابان های اصلی چراغانی می شوند. اما روح تعطیلات به کریسمس ختم نمی شود. در این شهر رژه مشعل نیز برگزار می شود و تمام اسکی بازان و اسنوبرد بازان از کوهستان ها مشعل به دست پایین می آیند.


سان میگل د آلنده، مکزیک
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

کریسمس سفید را تنها می توانید در این شهر ببینید. در تمام ماه دسامبر این شهر با ضیافت ها، رژه، موسیقی و جشن های مقدس شاد و زنده می شود.


Ogunquit، مین، ایالات متحده آمریکا
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

این شهر در طول تابستان توریست ها را به سواحل زیبای نیوانگلند جذب می کند. اما در طول زمستان نیز گردشگران برای اجرای مراسم جشن کریسمس ساحلی به این شهر می آیند. سواحل این شهر با آتش بازی ها، نمایشگاه های صنایع دستی، فستیوال شکلات و سوپ، روشن و زنده می شود.


کلن، آلمان
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

این شهر که در کناره رودخانه راین قرار دارد در فصل تعطیلات سرشار از روح و انرژی می شود. فروشگاه های کریسمس در بیرون کلیسای جامع کلن بزرگ ترین و چشمگیرترین فروشگاه همراه با پیست های یخ، موزیک زنده و چراغانی های زیبا می باشد.


ریکیاویک، ایسلند
 
 
رویایی ترین شهرهای برگزارکننده کریسمس -

هر چه به مدار قطب شمال نزدیک تر شوید کریسمس زیباتر و سحرانگیزتر می شود. در این شهر ماه دسامبر شگفت انگیز ترین ماه سال است. در این شهر به جای بابانوئل افرادی به نام Yule lads در تمام خیابان ها رژه می روند.

منبع :

تبلیغات