,مراکز خرید سوچی, سفر به سوچی ,سفر به روسیه

آکاایران: نمایی نزدیک از مراکز خرید سوچی

شهر سوچی که در سرزمین کراسنودار در روسیه واقع شده است، امروزه به عنوان شهری زیبا و توریستی در بین گردشگران شناخته می شود. این شهر با میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۱۴ توانست خودش را بیش از پیش به گردشگران معرفی کند. در این شهر علاوه بر دیدنی های جذاب و جاذبه های فراوان، مراکز خرید زیادی نیز به چشم می خورد که الی گشت تعدادی از این مراکز خرید را معرفی میکند:

آکاایران: در سوچی از کجا خرید کنیم؟

 مراکز خرید سوچی

  • مرکز خرید الکساندریا، خیابان مسکوسکایا، ۲۲ مرکزی. یک مرکز خرید ۵ ستاره است که در مکان بازار پیشین شهر ساخته شده است و با ساختمان اداری بلندتری ادغام شده است. این مرکز خرید در مرکز سوچی قرار دارد و دسترسی به آن خیلی راحت است.
  • کایروس (kairos). بزرگ ترین فروشگاه زنجیره ای محلی در سوچی بزرگ که شبانه روزی نیز هست. بیش از ۴۰ فروشگاه بزرگ و کوچک در سرتاسر شهر وجود دارند. این فروشگاه ها در مسیر پیاده روی توریستی ترین منطقه شهر قرار دارند و تا مناطق مسکونی گسترده شده اند و جای خوبی برای خریدهای کوچک روزانه اند.
  • مگنیت. فروشگاه بزرگ زنجیره ای با چندین مغازه در سوچی بزرگ که در سرتاسر روسیه شعبه دارد.
  • ملودیا. خیابان نوایا زاریا- سوچی مرکزی. اولین مرکز خرید منطقه ای در سطح جهانی است که در حومه سوچی مرکزی ساخته شده است. در سال ۲۰۱۲ مغازه های متعدد آن و بوتیک هایی با بهترین برندهای جهانی و منطقه ای بیشترین تنوع اجناس و خدمات را عرضه کردند. ساخت بیش از ۳۰ رستوران با غذاهای متنوع از سرتاسر جهان و یک سینمای چندبعدی هم در برنامه است .
  • نوی وک (Noviy Vek) ، خیابان دموکراتیکس کایا ، ۵۲ – آلدر . یک مرکز خرید با سایز متوسط است که در مرکز ناحیه آلدر قرار دارد. بیش از ۱۰۰ مغازه، رستوران و فروشگاه بزرگ را در خود جای داده است.
  • اُلیمپ، خیابان ترنسپورت نایا – در حال حاضر بزرگ ترین مرکز خرید سوچی است، بیش از ۷۰ مغازه ، هایپرمارکت، بولینگ، سینمای چند بعدی، فودکورت و رستوران را در بر می گیرد.
  • استوری – سیتی. خیابان دانسکایا، ۲۸ – مرکزی. فروشگاه بزرگ DIY (Do It Yourself) و مبلمان با بیش از ۸۰ مغازه و زیرساخت های پشتیبانی (کافه، پارکینگ و غیره )
  • گالری ترید (Trade Gallery)، خیابان ناواگینزکایا – مرکزی. خیابان ناواگینزکایا به یکی از اصلی ترین مناطق خرید در شهر تبدیل شده است، شامل مغازه های متنوع است و امکان خرید هر چیزی را از آن دارید، از سوغاتی تا لباس، و از غذا تا لوازم جانبی دوربین عکاسی.

منبع http://www.eligasht.com/Blog

تبلیغات