آکاایران: به کودکتان سفر و خاطره هدیه کنید

عکاسی از کودک و داشتن عکس هایی زیبا و خاطره انگیز خواسته هر پدر و مادری است. بچه ها انرژی نامحدودی دارند و همین عکاسی از آنها را کاری دشوار می کند. به هر حال کودک هستند و باید کودکی کنند.  واقعیت این است که عکاسی از کودک فیل هوا کردن نیست! کافی ست عکاسی در سفر را به عملی سرگرم کننده برای خودتان و کودکتان ها تبدیل کنید. با الی گشت همراه باشید تا راه هایی نشانتان دهیم که عکاسی از کودک زیبایتان را ساده می کند:


	عکاسی از کودک در سفر | هدیه ای برای آینده! - آکا

آکاایران: عکاسی از کودک در سفر، هدیه ای برای آینده!

عکاسی از کودک و کودکان عکاس!

به بچه ها فرصت بدهیم که عکاس بودن را تجربه کنند و ببینند آن طرف دوربین بودن چه احساسی دارد. به آنها اصول اولیه عکاسی را آموزش بدهید تا به این کار علاقه مند شوند. با این کار خلاقیتشان را پرورش می دهید و به آن ها کمک می کنید تا در سفر به جزئیات دقت کنند.

هم قد و قواره کودکتان شوید و عکاسی کنید

 برای ثبت کردن احساسات و تجربیات کودکانتان زانوهایتان را خم کنید و قدری دولا شوید تا هم قد و قواره آن ها شوید و همه چیز را طوری ببینید که آن ها می بینند. گاهی سفر و دیدنی هایش را از چشم کودکتان ببینید.


	عکاسی از کودک در سفر | هدیه ای برای آینده! - آکا

عکاسی از کودک پر جنب و جوش!

اینکه از بچه ها در حال بازی و بالا و پایین پریدن عکاسی کنید خیلی بهتر از این است که از آنها بخواهید که گوشه ای مودب بایستند و ژست بگیرند. در سفر مدام از آن ها نخواهید که ژست بگیرند چون با این درخواست لحظاتشان را خراب می کنید.   بگذارید طوری که میخواهند از سفرشان لذت ببرند و در همین لحظات

نگاهی به تنظیمات دوربین عکاسی تان بیاندازید. حالتی به نام Sport Mode وجود دارد که برای عکاسی ورزشی در نظر گرفته شده است. این حالت برای عکاسی از کودکانی که در حال بالا و پایین پریدن هستند مناسب است.

ثبت لحظات ساده در سفر

لحظات ساده و به ظاهر بی اهمیت خانوادگی در سفر ارزش ثبت شدن را دارند. معمولا با گذشت زمان این عکس های مستند خانوادگی هستند که لبخند به لبتان می آورند.


	عکاسی از کودک در سفر | هدیه ای برای آینده! - آکا

عکاسی از کودک و دیدنی های سفر

وقتی در سفر می خواهید منظره ای را ثبت کنید، کودکتان را به عکس اضافه کنید! بچه ها شیرین ترین و عزیزترین عضو خانواده هستند. آن ها را در نقطه طلایی کادرتان قراردهید و از منظره تان عکس بگیرید.

عکاسی از کودک در سفر شیرین است. سفر با بچه ها خوشی و سختی را با هم دارد و ثبت کردن مستند خاطره هایتان در سفر، سفر شما را ارزشمندتر می کند. لزومی ندارد عکاسی حرفه ای باشید تا بتوانید لبخند کودکتان را هنگام کشف مکان های تازه ثبت کنید. عکاسی از کودک میتواند هدیه ای ارزشمند برای آینده او باشد چون وقتی بچه ها بزرگ می شوند خاطره هایی محو از کودکی همراهشان باقی می ماند که با دیدن ، پس تا جایی که می توانید خاطره ها را برایشان ذخیره دارید!

منبع http://www.eligasht.com/Blog


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکاسی در سفر

تبلیغات