loading...

آکاایران: یک پارک موضوعی در چین اقدام به قرار دادن گزینه ی ” خوابیدن در هتل های اتوبوسی ” در لیست آرزوهای گردشگرانش کرده است.

به گزارش آکاایران: صاحبان پارک “Tai Tai Mountain” در شهر تایوئان در ایالت شانکسی چین در حال تبدیل کردن اتوبوس های متروکه ای که معمولاً در منطقه زباله ها رها می شوند ، به یک نوع مسافرخانه می باشند.
این ایده با بازیافت اجناس از مد افتاده شروع شد . صاحب این مجموعه Guolin Han می گوید : ” اتوبوس های از رده خارج شده برای خرید ارزان هستند و همچنین استفاده بسیار خوبی از مواد بازیافتی محسوب می شوند. ”
تا به حال “هان” تعداد ۳۰ اتوبوس را تبدیل به هتل های کوچک کرده است ، هر کدام با ویژگی های منحصر به فرد . یک هتل – اتوبوس Hello Kitty ، یک هتل – اتوبوس Mickey Mouse و یک هتل – اتوبوس Doraemon در میان آنها است . در هر اتاق یک تخت ، یک محوطه نشیمن ، تهویه هوا ، تلویزیون و همچنین یک آشپزخانه و یک حمام اختصاصی وجود دارد.
هزینه آن؟ در حدود ۴۳$ در هر شب.
“هان” برآورد کرده است که چیزی در حدود ۹۰۰۰ $ خرج تبدیل اتوبوس های از کار افتاده کرده است که این هزینه شامل نقاشی های دیواری و رنگ های درخشان داخل و خارج آنها می باشد . صاحبان این هتل می گویند امیدوارند تا هم خانواده های جوان و هم زوج های جوانی که به دنبال تجربه خوب و به معنای واقعی رنگارنگ از هتل ها هستند را جذب کنند.
البته ، در حال حاضر صاحبان این مجموعه در حال تغییر جهت به سمت وسیله های نقلیه دیگر مثل تراکتورها ، وانت ها و هواپیما ها هستند . آنها امیدوارند تا ماه جولای ۲۰۰ اتوبوس را به مینی هتل تبدیل کنند . درست مثل ضرب المثلی قدیمی که می گوید : زباله یک مرد می تواند تجلیل یک مرد دیگر از Hello Kitty باشد.


	هتل های اتوبوسی به سبک کارتونی در چین - آکا

آکاایران: هتل های اتوبوسی به سبک کارتونی در چین


	هتل های اتوبوسی به سبک کارتونی در چین - آکا

منبع http://www.eligasht.com/Blog

loading...
loading...
تبلیغات