مکان هایی دیدنی در ژاپن که توریست ها از وجود آن ها اطلاعی ندارند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مکان هایی دیدنی در ژاپن که توریست ها از وجود آن ها اطلاعی ندارند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته
Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/asia/includes/content.php on line 437
از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ژاپن به خاطر جاذبه های گردشگری محبوبش، میان توریست ها شناخته شده است: کوه فوجی، شهرهای توکیو و کیوتو و زیارتگاه ها و معابد شگفت انگیز. ولی ژاپن به همین مکان ها محدود نمی شود. ما به دنبال مکان هایی در ژاپن گشتیم که در هیچ کتابی نامی از آن ها برده نشده ولی هر مسافری باید یک بار از این مناطق دیدن کند. پس اگر کنجکاو هستید که بدونید این مکانها کجای ژاپن قرار دارن با آکا ایران همراه باید.

نارای جوکو

به گزارش آکاایران: این شهر کوچک و آرام که در غرب توکیو قرار گرفته، بهترین مکان برای آشنا شدن با فضای ژاپن قرن ها پیش است. این شهر در گذشته محلی برای توقف مسافران در راه کیسو بوده و از این مسیر برای تجارت میان کیوتو و توکیو استفاده می شده است. از خانه های چوبی آن به خوبی مراقبت به عمل آمده و از آنجایی که در نزدیکی دره ی کیسو قرار گرفته مناظر بسیار زیبایی را در خود جای داده است.

مکان هایی دیدنی در ژاپن که توریست ها از وجود آن ها اطلاعی ندارند
,[categoriy]

آکاایران: مکان هایی دیدنی در ژاپن که توریست ها از وجود آن ها اطلاعی ندارند

منطقه ی متروپولیتن بیرونی

این کانال بزرگ زیرزمینی در سایتاما یعنی ۳۵ کیلومتری شمال توکیو قرار گرفته است. این کانال ۶ کیلومتری در فاصله ی ۵۰ متری سطح زمین، در قدیم برای انتقال آب و موادغذایی در فصل سرما ساخته شده بود. یکی از قابلیت های کانال، پمپاژ حجم زیادی از آب به رودخانه ی ادو است. برای بازدید از این مکان لازم نیست هیچ پولی پرداخت کنید ولی بهتر است از یک راهنمای ژاپنی بخواهید شما را راهنمایی کند.

,[categoriy]

یاکوشیما

جنگل های بارانی در جزیره ی یاکوشیما قرار گرفته اند که در جنوب شرقی ژاپن واقع شده است. این جنگل خانه ای برای گونه های متنوعی از موجودات زنده است و ۱۹۰۰ گونه گیاه، ۱۵۰ گونه پرنده و ۱۶ گونه پستاندار را در خود جای داده است. جنگل های بارانی ژاپن در فهرست میراث یونسکو ثبت شده اند. با وارد شدن به این جنگل تصور می کنید که به قصه های پریان وارد شده اید.

,[categoriy]

سوشی

به جای رفتن به رستوران های توریستی نزدیک به بازار ماهی، می توانید از رستوران های سرپایی سوشی غذا بخرید. این رستوران ها به شما جایی برای نشستن نمی دهند ولی ماهی های با کیفیت به قیمتی مناسب عرضه می کنند. می توانید یک بشقاب از غذای مورد علاقه تان را انتخاب و خریداری کنید و بعد هر جا که دوست دارید، آن را میل کنید.

,[categoriy]

تاکاراگاوا اونسن اسنکاکو

ژاپن به نام اونسن هایش (حمام) معروف شده است. اونسن حمامی عمومی است که در فضاهای دیدنی قرار دارد. حمام در هوای باز یا روتن بورو هم شبیه به حمام های معمولی است با این تفاوت که معمولا در یک هتل سنتی ژاپن قرار می گیرد. تاکاراگاوا اونسن اسنکاکو جایی زیبا و لوکس است که در مرکز طبیعت واقع شده است. برای وارد شدن به این حمام ها قواعدی وجود دارد. به عنوان مثال همه باید کاملا دوش بگیرند و بعد به اونسن وارد شوند. وقت گذرانی در این فضاها روش خیلی خوبی برای آشنا شدن با فرهنگ ژاپنی ها است.

,[categoriy]

تراس برنج

تراس برنج در خیلی از کشور های جنوب شرقی آسیا مثل ویتنام و ژاپن دیده می شود. سفری کوتاه به مناطق بیرون از شهر، پیاده روی و دوچرخه سواری در چنین محیطی می تواند تجربه ی خیلی خوبی برای مسافران باشد. این تراس ها در ماه های خاصی از سال صحنه های نفس گیری خلق می کنند. در پاییز این برنج ها رسیده هستند و به رنگ زرد و طلایی دیده می شوند. تابستان فصل رویش دوباره ی برنج است و مناظر به رنگ سبز تازه ای در می آیند. بارش برف در زمستان تمام تراس های برنج را از برف می پوشاند و در بهار این تراس ها پر از آب می شوند.

,[categoriy]

اگر علاقه به گردش دارین یا اگر دوست دارین با نقاط دیدنی تو دنیا بیشتر آشنا بشین میتونید اطلاعات جالب از نقاط گزدشگری در سراسر دنیا رو در آکا ایران قسمت گردشگری دنبال کنید.

منبع :

مکان هایی دیدنی در ژاپن که توریست ها از وجود آن ها اطلاعی ندارند گردآوری توسط بخش آژانس مسافرتی،اطلاعات آزانس های مسافرتی ایران سایت آکاایران
zavaran

اخبار اکاایران

تبلیغات