آژانس%مسافرتی%آریانهاد

1 2
1 2

آژانس مسافرتی آریانهاد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آژانس مسافرتی آریانهاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک آژانس%مسافرتی%آریانهاد را کلیک نمایید و یا در دسته آژانس های مسافرتی از سایت گردشگری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Logo

 

سالها تجربه به ما آموخته است که صنعت جهانگردی چیزی فراتر از یک معامله تجاری است، ایجاد روابط قوی و پایدار بر پایه صداقت، درک نیازها و خواستهای مشتریان و همکاران، و حمایت از آنان با عمل به تعهدات از اصول اولیه این صنعت است. با این باور و ایمان به اینکه، مشتریان ما ارزشمندترین سرمایه ی ما هستند و پیشرفت و بقای مجموعه، در گرو رضایت آنان می باشد، قدم در این راه نهادیم. موسسین این شرکت پس از سالها تجربه در صنعت جهانگردی و تور گردانی، در بهمن ماه 1389، پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام به تاسیس شرکت گشت آریانهاد نمودند.

به پشتوانه سالها تجربه، دانش و نوآوری مدیران و با اتکا به توانایی و دانش پرسنل جوان و در عین حال کارآمد خود، اقدام به برگزاری گسترده تورهای خارجی نموده ایم. نیاز بازار و مسافرین را سنجیده و مسیرهای متنوعی را  انتخاب کرده ایم. به نگاهی دقیقی و ریزبینانه بهترین تامین کنندگان خدمات در شهرهای مقصد را برای همکاری برگزیده و با وسواس فراوان و کسب اطلاعات و شناخت کافی، بهترین و مناسبترین هتل ها و مراکز اقامتی را انتخاب کرده ایم. مجربترین راهنماهای تور و گردشگری را به خدمت گرفته ایم،  جهت سهولت انتخاب و کمترشدن هزینه ها، در بسیاری از مسیرها، بلیط های پرواز را از قبل به صورت چارتر خریداری کردیم و در نهایت سفرهایی با کیفیت و خاطره انگیز را برای مسافران خود تدارک دیده ایم. در پایان با ایمان به خود و کیفیت خدماتمان این اطمینان را به مسافران خود می دهیم که بهترین را انتخاب کرده اند.

شرکت گشت آریانهاد

 


گشت آریانهاد - شرکت خدمات جهانگردی و مسافرتی

آدرس: تهران - بلوار آفریقا - بالاتر از اسفندیار - ساختمان دولتشاد (پلاک 133) - طبقه اول

تلفن: 26205100 و 26216971

ایمیل: info@arianahad.com

 

آژانس مسافرتی آریانهاد گردآوری توسط بخش آژانس مسافرتی،اطلاعات آزانس های مسافرتی ایران سایت آکاایران
zavaran

اخبار اکاایران

تبلیغات