.


طرز تهیه نرگسی اسفناج

1392/01/12

طرز تهیه نرگسی اسفناج

اسفناج را شسته و به قطعات کوچک تبدیل کنید. سپس یک لیوان آب و کمی نمک به آن اضافه کنید و روی حرارت متوسط مدت کوتاهی بپزید...

خوراک اسفناج,نرگسی,اسفناج

طرز تهیه نرگسی اسفناج

خوراک اسفناج,نرگسی,اسفناج

مواد لازم برای آشپزی آکا

برای 3 نفر :

اسفناج 1 کیلو گرم

تخم مرغ 3 عدد

پیاز 2 یا 3 عدد

روغن، نمک و فلفل به اندازه لازمطرز تهیه :

اسفناج را شسته و به قطعات کوچک تبدیل کنید. سپس یک لیوان آب و کمی نمک به آن اضافه کنید و روی حرارت متوسط مدت کوتاهی بپزید. آبرا خالی کنید و با پشت قاشق به اسفناج فشار وارد کنید تا آب آن درآید.

در ظرفی نچسب پیازها را خرد کرده و در روغن سرخ کنید. اسفناج را به آن اضافه کنید و چند دقیقه دیگر سرخ کنید. سطح آن را با پشت قاشق صاف کنید و تخم مرغ ها را بدون آنکه زرده آن بپاشد روی پیاز و اسفناج بشکنید. نمک و فلفل هم بزنید و در ظرف غذا را بگذارید تا بپزد. دقت کنید که زرده تخم مرغ ها سفت نشود

 نظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیسارا
|
1394/11/21
1-
2+
تركيب اين دو با هم اشكالي ايجاد نميكنه؟
من دو بار اين نرگسي را درست كردم و هر بار بعد استفاده اسيد معده ام بالا امده و احساس سوزش و تلخي ته حلق پيدا كردم در صورتي كه هيچ وقت سابقه ي بيماري در معده يا مشكل گوارش نداشته ام!
سمانه
|
1394/10/18
1-
3+
سلام. برای پختن اسفناج نیازی به یک لیوان اب نیست. یک استکان اب برای یک کیلو اسفناج کافی است خود اسفناج موقع پخته شدن اب می اندازد و با اب خودش پخته می شود.
mariya nedapor
|
1394/10/15
0-
2+
عالی بود
مهرسا
|
1394/10/02
2-
0+
سلام ممنونم ازتون.نرگسی غذای خیلی خوبیه.ولی من همیشه از مقداری رب انار هم استفاده میکنم تا یکم ترش بشه هم قابلیت جذب اهنش بالا بره.

مطالب مرتبط