.


تهیه آسان ترشی مخلوط با اکا

1394/10/01

ترشی مخلوط جزو ترشی های خوشمزه و پرطرفدار است، خیلی ها چون طرز تهیه ترشی مخلوط را نمی دانند، مجبور به خرید آن هستند، در این بخش از سایت آکاایران قصد داریم تا به شما عزیزان طرز تهیه ترشی مخلوط را آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

ترشی انداختن یا pickling یکی از روشهای نگهداری غذا مانند پخش، فریز کردن کنسرو کردن و پاستوریزه کردن و یا در نهایت استفاده از اشعه می باشد. در ترشی، PH محیط برای میکروب ها نا مساعد می شود و در این محیط دسترسی ماده غذایی به اکسیژن نیز از بین می رود و در نتیجه بسیاری از واکنشهای شیمیایی رخ نخواخند داد. ترشی به طور غیر مستقیم در کاهش مصرف سس و به دنبال آن کاهش وزن نیز تاثیر بسزایی دارد . ناگفته نماند که مصرف ترشی کنار غذا باعث افزایش اشتها هم می شود !!!

طرز تهیه ترشی مخلوط با استفاده از سبزی خردکن های آکاالکتریک
ترشی مخلوط,ترشی آسان,ترشی با آکا

ترشی مخلوط,ترشی آسان,ترشی با آکا,لیته,طرز تهیه ترشی مخلوط,طرز تهیه ترشی مخلوط فوری,طرز تهیه ترشی مخلوط خوشمزه,آکاایران,طرز تهیه ترشی مخلوط با آب گوجه فرنگی,طرز تهیه ترشی مخلوط شیرازی,طرز تهیه ترشی مخلوط با سرکه,طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی,طرز تهیه ترشی مخلوط گل کلم,طرز تهیه ترشی مخلوط,طرز تهیه ترشی مخلوط میوه

ترشی مخلوط,ترشی آسان,ترشی با آکا

تهیه آسان ترشی مخلوط با اکاترشی مخلوط,ترشی آسان,ترشی با آکا

تهیه آسان ترشی مخلوط با اکا

ترشی مخلوط,ترشی آسان,ترشی با آکا

تهیه آسان ترشی مخلوط با اکا

طرز تهیه ترشی مخلوطتهیه ترشی بدون استفاده از سبزی خردکن نیاز به وقت و انرژی زیادی دارد که ممکن است در آخر هم ترکیب و مخلوط مواد باهم ظاهر یکدست و جالبی نداشته باشند و همچنین اصول بهداشتی نیز در آن رعایت نشود . ولی با استفاده از سبزی خردکن در عرض چند ثانیه مواد مورد نیاز برای تهیه ترشی مخلوط با رعایت تمامی نکات بهداشتی آماده می شود.
گل کلم 5/1 کیلوگرم
برگ کلم 5/0 کیلوگرم
سبزی معطر پاک کرده 5/0 کیلوگرم
فلفل دلمه ای 3 عدد متوسط
کرفس خرد شده 5/0 کیلوگرم
لوبیا سبز خردشده 250 گرم
هویج خرد شده 5/0 کیلوگرم
سیر 2 بوته
فلفل سبز تند 4-3 عدد
بادمجان 1 کیلو
پیاز ریز 5/0 کیلوگرم
موسیر خشک 100 گرم
سیب زمینی ترشی 5/0 کیلوگرم
نعنای خشک یک قاشق غذاخوری
نمک و فلفل به اندازه لازم
زردچوبه یک قاشق غذاخوری
ادویه ترشی 2 قاشق غذاخوری
سرکه به اندازه لازم

تمامی مواد بالا که نیاز به خورد شدن دارد در داخل دستگاه ریخته و بنا به سلیقه خود مبنی بر اندازه و میزان خورد شدن مواد ، آنها را در مدت لازم در دستگاه مخلوط کنید .
سپس مواد خردشده را داخل ظرف مورد نظر ریخته سرکه ، نمک ، فلفل ، ادویه و بیزی های خردشده را به ظرف ترشی بیافزایید . در ظرف را محکم ببندید و در جای مناسب قرار دهید تا ترشی به طور کامل آماده استفاده شود .نظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

مطالب مرتبط