ساندویچ موزارلای گریل شده | آشپزی با آشپزباشی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ساندویچ موزارلای گریل شده | آشپزی با آشپزباشی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع ساندویچ از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: زمان آماده سازی
۲۰ دقیقه
زمان پختن
۱۰ دقیقه
ملیت
غذای فرنگی
مناسب برای
۴ نفر
۴۵۰ گرم
پنیر موزارلا
۸ عدد
نان ساندویچی
۳ عدد
تخم مرغ
۱ پیمانه
خامه پر چرب
۱ قاشق چای خوری
برگ آویشن
۱ قاشق چای خوری
نمک
۱ عدد
جوز هندی
۱ پیمانه
روغن زیتون
۲ قاشق چای خوری
کره
افزودن به علاقه مندی
چاپ دستور غذایی

آکاایران: ساندویچ موزارلای گریل شده | آشپزی با آشپزباشی

ساندویچ موزارلای گریل شده یکی دیگر از مجموعه دستور غذایی های مارتا استوارت است که بخش آموزش آشپزی سایت آشپزی دستور طبخ آن را به شما آموزش می دهد .

به گزارش آکاایران: ساندویچی لذیذ، با طعم فوق العادۀ موزارلا و برگ آویشن تازه!

  1. موزارلا را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید، هر کدام تقریباً به اندازه 7 تا 10 سانتی متر. موزارلاها روی 4 برشِ نان بگذارید. با تکه های دیگر نان آن ها را ساندویچ کنید. گوشه هایش را جدا کنید تا مربع های 10 سانتی متری ایجاد کنید.
  2. در یک کاسه، تخم مرغ ها را هم بزنید. خامه، برگ های آویشن، نمک و جوز رنده شده را اضافه کنید و تا زمانی که کاملاً مخلوط شوند آن ها را هم بزنید.
  3. در یک ماهیتابه، 2 قاشق سوپخوری روغن زیتون را روی شعله زیاد گرم کنید. 1 قاشق سوپخوری کره را اضافه کنید تا زمانی که داغ شود. 2 عدد از ساندویچ ها را داخل مخلوط تخم مرغ بگذارید و بیرون بیاورید و داخل ماهیتابه قرار دهید. اجازه دهید حدود 2 دقیقه سرخ شود تا طلایی شود، سپس آن را برگردانید و رویِ دیگر آن را هم سرخ کنید تا قهوه ای شود. ساندویچ ها را در ظرف دیگری بگذارید و همین فرآیند را با 2 قاشق باقیماندۀ روغن زیتون، 1 قاشق کره و 2 ساندویچ انجام دهید. ساندویچ ها را نصف کنید و بلافاصله سرو کنید.
.

منبع : ashpazbashy.com

ساندویچ موزارلای گریل شده | آشپزی با آشپزباشی گردآوری توسط بخش انواع ساندویچ سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات