طرز تهیه یک همبرگر بسیار خوشمزه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه یک همبرگر بسیار خوشمزه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع ساندویچ از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گوشت چرخ شده را با دو قاشق غذاخوری چاشنی باربکیو کاملاً مخلوط نمایید و ورز دهید. سپس آن را به دو بخش تقسیم کنید و...

همبرگر بسیار خوشمزه,همبرگر,همبرگر خانگی

مواد لازم:

 گوشت چرخ شده  1 کیلوگرم

 
 چاشنی باربکیو، چاشنی گوشت   3 قاشق غذاخوری

 
 پنیر خامه ای، نرم شده   250 گرم

 
 کره   1 قاشق غذاخوری

 
 پیاز، خرد شده  1 عدد کوچک

 
 فلفل دلمه ای، خرد شده   نصف یک عدد

 
 قارچ تازه، خرد شده   125 گرم

 
 سیر، کاملاً خرد شده   یک قاشق غذاخوری

 
 پنیر چدار رنده شده   1 پیمانه

 
 سس باربکیو   نصف پیمانه

 

 

طرز تهیه:

* گوشت چرخ شده را با دو قاشق غذاخوری چاشنی باربکیو کاملاً مخلوط نمایید و ورز دهید. سپس آن را به دو بخش تقسیم کنید و هر دو بخش را به شکل مستطیل روی فویل آلومینیومی پهن نمایید. یکی از آن‌ها می‌بایست پهن‌تر و نازک‌تر از دیگری باشد.

* پنیر خامه ای و یک قاشق غذاخوری چاشنی باربکیو را با هم مخلوط نمایید و روی مقدار گوشتی که ضخیم‌تر و کوچک‌تر است، بریزید.

* کره را روی حرارت متوسط قرار دهید تا ذوب شود. پیاز، فلفل، قارچ و سیر را داخل آن تفت دهید تا زمانی که پیاز نرم شود. مخلوط آن‌ها را روی پنیر خامه ای بریزید. سپس پنیر چدار را روی همه مواد پخش کنید.

* بخشی از گوشت را که نازک‌تر و بزرگ‌تر روی فویل پهن نموده‌اید را همراه با فویل بردارید و روی بخش دیگر قرار دهید. سعی کنید با گوشت اطراف مواد را کاملاً بپوشانید تا در زمان پخت، محتویات داخل آن بیرون نریزد.

* اطراف فویل را دور همبرگر جمع کنید تا مانند یک کاسه دربیاید و از ریختن چربی روی باربکیو ممانعت کند. سطح همبرگر را به سس باربکیو آغشته نمایید و  به مدت 30 دقیقه روی اجاق کاملاً داغ قرار دهید تا کاملاً بپزد. آن را به شش تکه مساوی تقسیم نمایید و همراه با همراهانتان میل بفرمایید.

لحظه‌هایتان پر از سلامتی و طعم‌های خوش.

 تبیان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله طرز تهیه یک همبرگر بسیار خوشمزه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیه یک همبرگر بسیار خوشمزه گردآوری توسط بخش انواع ساندویچ سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات