تزیین مرغ

آکاایران: تزیین مرغ با سیب زمینی و سبزیجات با 20 مدل دلپذیر و نوین

آکاایران: تزیین مرغ با سیب زمینی و سبزیجات با ۲۰ مدل دلپذیر و نوین

0
By یلدا on · سفره آرایی,هنرهای تزئینی

تزیین مرغ با به کارگیری ایده های نوین و خلاقانه برای مهمانی ها و مجالس یکی از کارهای جالب و جذاب است که اغلب خانم های کدبانو اقدام به انجام آن می نمایند. برای این تزیینات روش های متعددی وجود دارد و یا طرح ها و مواد خوراکی متنوعی انجام میگیرد که در این مطلب مجموعه ایی از تصاویر و مدل های دلپذیر و متنوع تزیین دیس مرغ را ارائه می دهیم که با استفاده از آنها می توانید بهترین و زیباترین تزیینات را داشته باشید.

ایده های نوین و متنوع برای تزیین مرغ با روش های ساده و دلپذیر :

به گزارش آکاایران: با تزیین مرغ با روش های مختلف می توانید سفره آرایی منحصر به فرد و ایده آلی داشته باشید. در ادامه چند روش ساده و جالب را برای انجام این تزیینات معرفی می نماییم که با به کارگیری آنها می توانید بهترین و شیک ترین تزیین غذا را داشته باشید.

تزیین مرغ با سیب زمینی سرخ شده :

سیب زمینی یکی از دسترس ترین مواد خوراکی است، که می توان آن را به بهترین شکل برش زد و خرد کرد و سرخ نمود و در تزیین انواع غذاها خصوصا مرغ مورد استفاده قرار داد. در ادامه تصاویری دلپذیر از انواع تزیین دیس مرغ را با سیب زمینی سرخ شده مشاهده می فرمایید.

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ با سبزیجات و فلفل دلمه ای :

یکی از ایده های جالب و قابل توجه برای این سبک تزیینات، استفاده از سبزیجات متنوع و فلفل دلمه ایی در رنگ های مختلف است که زیبایی خاص و ویژه ایی به دیس مرغ می بخشد.

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ سوخاری :

مرغ سوخاری یکی از غذاهای خوش طعم و خوشمزه است که اغلب من در منزل اقدام به تهیه آن می نماییم. برای تزیین این مدل مرغ های پخته شده می توانید از مواد غذایی مختلفی که به بهبود طعم آن نیز کمک میکند استفاده نمایید.

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ شکم پر :

تهیه مرغ شکم پر ایده جالبی برای پذیرایی از مهمان ها است که با انجام تزیینات دلپذیر می توانید این غذای خوشمزه را دلنشین تر نمایید. تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید طرح های نوین برای تزیین دیس حاوی مرغ شکم پر است که اغلب با مواد خوراکی که داخل مرغ با آن پر شده، تزیین شده است.

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ سرخ شده :

مرغ سرخ شده یکی از راحت ترین روش های طبخ مرغ است که به سادگی تزیین می شود و به عنوان یک وعده غذایی کامل، دلپذیر و شیک مورد استفاده قرار می گیرد.

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

تزیین مرغ

امیدواریم از مشاهده مدل های متنوع و زیبای تزیین مرغ لذت برده باشید و با ایده گرفتن از این مدل های دلپذیر و جذاب زیباترین سفره آرایی و تزیین میز غذا برای مهمانی ها را داشته باشید.

تزیین غذا تزیین مرغ
.

منبع : honardarkhane.com

تبلیغات