.


تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس تان

1392/09/21

دستمال سفره, تزئین دستمال سفره, میز شام, تزئین میز شام, میز شام کریسمس, تزئین میز شام برای کریسمس, تزئین دستمال سفره, مدلهای زیبا تزئین میز شام, دسر سفره , قند در منزل به ,آموزش میوه آرایی شب یلدا, سنتی سفره , شام ایرانی , آنلاین , تزیین هندوانه , و تزیین , درست کردن غذا ,سفره ارایی سفره ارایی هفت سین ,تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس تان - آکا

 

در اینجا انواع طراحی ها و تزئینات برای دستمال های کاغذی که برای میز غذاخوری استفاده می شود را برایتان توضیح داده ایم.بسیار جذاب و زیبا می توانید با بهره گیری ازاین روش ها دستمال ها را تزئین کرده و روی میز غذاخوری کریسمس از آنها استفاده کنید.   


استفاده از دو رنگ قرمز و سفید :
 این مدل تزئین بسیارساده و در عین حال زیبا است و بسیار کلاسیک طراحی شده است.با استفاده از ظروف با ترکیبی از دو رنگ قرمز و سفید و استفاده ازیک دستمال قرمز رنگ همراه با برگ هایی از درخت انگورمی توان تزئین زیبایی را برای دستمال ها طراحی کرد.   تزئین دستمال متناسب با میز کریسمس :
این مدل تزئینات بسیارهماهنگ با ایام کریسمس می باشد .استفاده از یک ظرف سفید رنگ با مدل توپ توپی که قرمز رنگ است و دستمالی هم که استفاده شده به رنگ قرمز است که آن را لوله کرده و دوطرف آن را با وسایل تزئینی نقره ای و زنگوله دار می بندیم.برای تزئین دستمال میز کریسمس پیشنهاد می شود از دو رنگ سفید و قرمز استفاده کرد.دستمال سفره به شکل برگ 
از یک بشقاب ساده و دور طلایی استفاده کرده و داخل آن یک دستمال ساده ی سفید رنگ می گذاریم وسط دستمال را جمع کرده و دور آن را یک حلقه ی تزئینی طلایی می بندیم که با رنگ دور بشقاب هماهنگ باشد.تزئینی بسیار ساده و کلاسیک انجام داده ایم.

تزئین دستمال به شکل کادو پیچ :
در این مدل تزئین دستمال را به مانند یک هدیه ای برای کریسمس بسته بندی کرده ایم.دستمال ساده ی سفید رنگی را زیر ظرف غذا قرار داده و دور تا دور ظرف را با یک روبان سبز رنگ به مانند یک جعبه کادو می پیچیم.دستمال به شکل جیب و ترکیبی از دو رنگ سفید و قرمز :
از ظروف سفید و قرمز استفاده کرده و یک دستمال قرمز رنگ را به شکل جیب درآورده و داخل آن را با یک شاخه گل سفید همیشه بهار تزئین کرده و قاشق و چنگال را هم داخل آن می گذاریم.دستمال همیشه سبز :
یک دستمال ساده سفید رنگ را در نظر گرفته و روی آن یک شاخه سبز رنگ قرار داده و یک توپ قرمز تزئینی روی آن گذاشته و با یک روبان ساده قرمز دور تا دور آن را می بندیم.

نکته : برای آنکه تزئینات ما متناسب با ایام کریسمس باشد بهتر است از دو رنگ قرمز و سفید استفاده شود و در اینجا می توانید  از یک شاخه ی سبز درخت که در حیاطتان هم است استفاده کنید.دستمال های لوله ای و زنگوله دار :
اجازه دهید این دستمال های بسیار زیبا ومتناسب با میز جشن کریسمس را که برایتان طراحی کرده ایم را نشانتان دهیم. وسط آنها را با روبان های زیبایی بسته و روی آن را با برگ و وسایل تزئینی زنگوله دار تزئین کرده ایم. دستمالی بزرگ برای زیر ظروف :
زیر ظروف یک دستمال بسیار بزرگ قرار داده و آن را با برگ درختان تزئین کرده وبا یک وسیله ی تزئینی زنگوله دار دور تا دور آنرا می بندیم و در نهایت ظروف خود را روی این دستمال تزئین شده می چینیم.

نکته : با این مدل تزئینات می توان به محیط طبیعی نزدیک تر شد و صفا و صمیمیت بیشتری را به جمع مهمانان آورد.تزئین دستمال با حرف اول نام مهمانان :
در اینجا یک دستمال ساده ی سفید را در نظر گرفته و روی آن یک شاخه سبز رنگ قرار داده و نکته مهم آن است که بسیار زیبا و جذاب می توان با کلاف های دو رنگ قرمز و سفید حرف اول اسم هر کدام از مهمانان را به صورت لاتین در آورده و روی دستمال ها گذاشته و این مدل طراحی بسیار جالب است.استفاده از یک گیره لباس برای تزئین دستمال :
یک دستمال بزرگ سفید رنگ را در نظر گرفته و روی آن می توان یک نامه زیبا برای هر کدام از مهمانان نوشته و با یک گیره می توان آن را بست تا خود مهمان گیره را باز کرده و آنرا بخوانند. نکته : در این مدل تزئینات بهتر است متناسب با رنگ گیره یک  کاسه کوچک متناسب با همان رنگ قرار داده و در نهایت می توان یک کادوی بسیار کوچک هم داخل آن قرار داد.


دستمال قرمز و سفید و متناسب و همرنگ با کل میز :
از یک دستمال قرمز و سفید استفاده کرده که متناسب با ظروف غذاخوری بوده و دور تا دور دستمال را با یک روبان که هماهنگ با مدل ظروف و وسایل روی میزمی باشد می پیچیم و آنرا به شکل یک جعبه هدیه ی کوچک در می آوریم.


سفره آرایی ، میوه آرایی ، آموزش سفره آرایی -  سیمرغ
آموزش تزئین دستمال سفره به شکلی زیبا - آکا ایران
آموزش تزئین دستمال سفره به شکلی زیبا - آکا ایران

تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس تان

سفره آرایی و میوه آرایی - تزیین غذا - تزیین دستمال سفره به شکل زیباهمونطور که میدونید یکی از مهمترین و بهترین راه های تزئین سفره...استفاده از دستمال سفره هست که در اینجا به یکی از روش های تزئین دستمال سفره میپردازیم ...
آموزش تزیین دستمال سفره به شکلی زیبا شماره 2 - آکا ایران
آموزش تزیین دستمال سفره به شکلی زیبا شماره 2 - آکا ایران

تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس تان

سفره آرایی و میوه آرایی - تزیین غذا - تزیین دستمال سفره2در بیشتر رستوران ها و هتل ها و مراسم مجلل از این نوع تا زدن دستمال برای تزیین میز استفاده میکنند ...
تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس - آکا
تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس - آکا

تزیین دستمال سفره برای میز شام کریسمس تان

  در اینجا انواع طراحی ها و تزئینات برای دستمال های کاغذی که برای میز غذاخوری استفاده می شود را برایتان توضیح داده ایم.بسیار جذاب و زیبا می توانید با بهره گیری ازاین روش ها...
گردآوری خانه داری و کاردستی آکا


نظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

مطالب مرتبط