loading...

 

در این جلسه تزیین خورشت ها را آموزش می دهیم. تزیین خورشتها متنوع است و به سلیقه افراد بستگی دارد. همچنین برای تزیین باید از موادی استفاده شود که با خورشت صرف شود. سؤال اینست که آیا برای تزیین خورشتها می توان از میوه جات استفاده کرد؟

 

تزیین خورشت,تزیین خورشت مرغ,تزیین خورش قیمه

تزیین خورش مرغ

 

مواد لازم تزیین خورشت فسنجان :

گردو

زرشک

چیپس

گوشت مرغ

 

*. خورشت فسنجانی را که از مرغ تهیه شده است را داخل ظرفی می ریزیم . سپس سینه های مرغ را برش زده و در اطراف ظرف کادربندی می کنیم. گردوهایی را که در آب نمک جوشانده ایم را در چهار گوشه ظرف قرار می دهیم، زرشک را نیز در چهار قسمت آن قرار می دهیم، با چیپس یک گل رز درست کرده و داخل خورشت قرار می دهیم . گل کلم را که به مدت یک ساعت در نمک و سرکه قرار داده ایم را روی چیپس می گذاریم.

 

خورشت قیمه :

*. چیپس هایی را که بصورت گل رز درست کرده ایم را بصورت دایره دایره برش می زنیم و داخل آب نمک و آب لیمو به مدت یک ساعت قرار می دهیم سپس آنها را با خلال سیب زمینی در داخل روغن سرخ می کنیم و سپس داخل خورشت می ریزیم. قارچ را با چاقوی برش زن بصورت ۷ و ۸ برش زده و داخل آنها را با خلال سیب زمینی پر می کنیم و آنها را داخل گلهای رز که از چیپس هستند قرار می دهیم.

 

اختصاصی آکاایران

.

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عکس تزیین فسنجون , تزیین فسنجون , تزیین فسنجان

تبلیغات