loading...

 

 

طرز تهیه پنیر پیتزا,طرز تهیه پنیر پیتزا کش دار,طرز تهیه پنیر پیتزا صنعتی

طرز تهیه پنیر پیتزا موزارلا

 

طرز تهیه پنیر پیتزای خانگی :

*. آکاایران : پنیر همیشه گران قیمت ترین ماده اولیه برای تهیه پیتزاست پس اگر بشود این پنیر را در خانه آماده کرد در هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد. برای این کار لازم است شیر را در دمای 63 درجه سانتی گراد به مدت نیم ساعت یا در دمای 72 درجه سانتی گراد به مدت 15 ثانیه حرارت دهید.

*. دقت داشته باشید در هنگام حرارت دیدن، شیر نسوزد یا سر نرود. بعد از این مرحله نوبت سرد کردن شیر یا قرار دادن ظرف آن در آب سرد یا یخ است.در مرحله سوم کار، باید شیر را ترش کرد یعنی مایه پنیر را به آن اضافه کرد و هم زد.

*. برای آماده شدن پنیر نیم تا یک ساعت زمان نیاز است. حالا پنیر سفتی به دست می آید که باید کمی به آن جوهر لیمو اضافه کرد. تا اینجای کار هنوز پنیر پیتزا به دست نیامده پس لازم است مرحله چهارم را به پخت پنیر اختصاص دهید.

*. برای این کار ماده جامد حاصل از ترش کردن پنیر را به قطعات کوچک برش داده و آن را حرارت دهید.هر چه مدت حرارت دیدن پنیر بیشتر باشد پنیر، بیشتر کش می آید اما به یاد داشته باشید که حرارت خیلی زیاد، بافت پنیر را از بین می برد و طعم آن را خراب می کند.

 

خواص لیمو :

تقویت سیستم ایمنی بدن با لیمو ترش

*. لیموترش منبع خوبی از ویتامین B کمپلکس و پیش ساز ویتامین A می باشد. این ویتامین ها ایمنی بدن را افزایش می دهند.لیمو دارای فیبر بسیار بالایی بوده و در تأمین سلامت فرد بسیار مفید است. این میوه همچنین در ‫کاهش چربی‬، متعادل کردن فشار خون و باز شدن عروق بدن نقش تعیین کننده ای دارد.

 

اختصاصی آکاایران

 

.

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیه پنیر پیتزا در منزل , نحوه ساخت پنیر پیتزای خانگی , اموزش درست كردن پنير پيتزا , طرز تهیه پنیر پیتزای خانگی , روش تهيه پنير پيتزاي خانگي , چگونه پنیر پیتزا درست کنیم , طرز تهيه پنير پيتزا خانگی , آموزش پنیر پیتزای خانگی , تهیه پنیر پیتزا خانگی , روش کش دار کردن پنیر , درست کردن پنیر پیتزا , تهیه پنیر در خانه , طرزتهیه پنیرپیتزا , انواع پنیر پیتزا , پنیر پیتزا چیست؟ , آموزش پنیر پیتزا , اموزش پنیر پیتزا , پخت پنیر بلینتس , خرید پنیر پیتزا , پنیر پیازا

گردآوری توسط بخش آموزش پخت انواع پیتزا سایت آکاایران
تبلیغات