پیتزای ماکارونی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیتزای ماکارونی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع پیتزا از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

 

پیتزای ماکارونی,طرز تهیه پیتزای ماکارونی,روش تهیه پیتزای ماکارونی

پیتزای ماکارونی خوشمزه

 

مواد لازم پیتزای ماکارونی :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

ماکارونی شکل دار آبکش شده

به اندازه دو نفر

100 گرم / 300 کالری

پنیر پیتزا

به مقدار دلخواه

100 گرم / 286 کالری

کالباس خورد شده

2 پیمانه

100 گرم / 300 کالری

فلفل دلمه ای خورد شده

یک دوم پیمانه

100 گرم / 15 کالری

سیب زمینی حلقه شده

یک عدد درشت

100 گرم / 75 کالری

 

 

طرز تهیه پیتزای ماکارونی :

*. سیب زمینی را کف ظرفی که از قبل چرب شده باشد می چینیم و به مدت 10 دقیقه در ماکرو فر و یا 20 دقیقه درون فر میگزاریم . سپس آن را بیرون آورده ونیمی از ماکارونی آبکش شده را روی آن میریزیم سپس کالباس خورد شده.

*.  فلفل دلمه ای را روی آن میریزیم و پنیر پیتزا را روی آن میریزیم حال بقیه ماکارونی را روی آن ریخته و باز مقداری پنیر پیتزا روی آن میریزیم و سپس به مدت 20 دقیقه با حرارت پایین و سپس به مدت 5 الی 10 دقیقه باحرارت بالا درون فر می گزاریم.

 

خواص فلفل دلمه :

فلفل دلمه برای دیابت

*. افزودن فلفل دلمه ای به رژیم غذایی افراد مبتلا به دیابت، نه تنها موجب کنترل سطح گلوکز خون می شود بلکه احتمال بروز عوارض و مشکلات حاد را نیز کاهش می دهد. فلفل دلمه ای موجب کاهش روند جذب کربوهیدارت ها و لیپیدها می شود. آنتوسیانین های موجود در فلفل دلمه ای مانع از فعالیت دو آنزیم گوارشی آلفاگلوکزیداز و لیپاز می شود. با کاهش فعالیت این دو آنزیم، هضم کربوهیدارت ها و لیپیدها هم کاهش می یابد، غلظت قند خون و لیپیدها هم کاهش می یابد در نتیجه سطح گلوکز خون فرد کنترل می شود.

 

اختصاصی آکاایران

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله پیتزای ماکارونی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پیتزای ماکارونی گردآوری توسط بخش آموزش پخت انواع پیتزا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات