loading...
انار

آکاایران: آموزش گرفتن آب انار با روش آسان

آکاایران: آب میوه طبیعی انار بهترین طعم را دارد اما برای گرفتن آب این میوه باید زحمت کشید.

به گزارش آکاایران: ما یک راه آسان و سریع برای گرفتن آب این میوه به شما پیشنهاد می کنیم. آب انار یک از مقوی ترین و خشمزه ترین نوشیدنی ها است که می توانید با داشتن چند انار آبدار در خانه آب انار بگیرید و نوش جان کنید. در ادامه طرز تهیه گرفتن آب انار با تصویر به شما آموزش داده خواهد شد.

یک روش سنتی و یک روش با استفاده از دستگاه. شاید تهیه دستگاه آب انار گیری برای برخی افراد ساده نباشد به همبن دلیل روش سنتی را انتخاب می کنند. سایت سماتک در این مقاله روش سنتی تهیه آب انار را به شما عزیزان آموزش می دهد که در ادامه می خوانید.

مواد لازم:

انار 1 عدد

آب ۱ لیوان (۲۴۰ میلی‌لیتر)

شکر دلخواه

طرز تهیه:

اولین کار، بریدن انار است. سپس آن را در یک کاسه پر از آب فرو کنید. انار را داخل آب کرده و شروع به دانه کردن کنید. دانه‌ها تهنشین شده و پوست‌ها و دانه‌های زرد و سفید بالای آب می‌مانند. پوست‌ها و دانه‌های نرسیده را جدا کنید. آب کاسه را خالی کرده و دانه‌های انار را داخل مخلوط کن بریزید.

مخلوط کن را روشن کنید تا دانه ها به خوبی ترکیده و مخلوط شوند. روی یک کاسه، صافی قرار داده و مخلوط را از آن رد کرده و داخل کاسه بریزید. بعد با دست یا قاشق، پالپ‌های باقی مانده را از صافی رد کنید. حالا باید به ازای ۱ و ۱/۲ لیوان آب انار، ۱/۳ لیوان شکر اضافه کنید تا آب انار شیرین شود. آب را اضافه کرده و لذت ببرید!

نکات مهم:

لکه انار روی هر چیزی باقی می‌ماند و از بین نمی‌رود. پس حین آب گیری، هیچ‌وقت لباس روشن یا گران‌قیمت نپوشید. یک راه بهتر این است که بعد از مخلوط کردن، به جای صافی، مخلوط را از پارچه رد کنید. چون فقط آب انار خارج می‌شود، در این صورت نوشیدنی شیرین‌تر هم خواهد بود. پس از اتمام کار دنبال دانه هایی که احیانا از دست تان در رقته اند بگردید تا جوراب و فرش و … را رنگی نکنند.

آموزش تصویری تهیه آب انار :

انار

انار

انار

انار

انار

انار

انار

انار

انار

انار

انار

این سه خوراکی را به کودکتان ندهید!

انار

به این دلایل هرگز آبمیوه پاکتی نخرید و ننوشید!

.

منبع :

تبلیغات