آشپزی ساناز وسانیا مینایی - آشپزی آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آشپزی ساناز وسانیا مینایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات آشپزی از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آشپزی - نکات آشپزی - آشپزی ساناز وسانیا مینایی

ساناز مینائی از سال 1361 در ایران به تدریس هنرهای چون تزئینی سبزیجات و میوه‌آرایی آشپزی، شیرینی‌پزی، دکورکیک، و مدیریت خانواده پرداخته است. و اولین کتاب خود را تحت عنوان آرایش سبزیجات و میوه‌آرایی در سال 1362 منتشر نمود ساناز مینائی بنیان‌گذار اولین آموزشگاه با مجوز رسمی از سازمان فنی‌حرفه‌ای بوده ایشان در سال 1374 مجوز تأسیس دانشگاه غیرانتفاعی را در مورد شناخت و پخت غذا از وزارت فرهنگ علوم و دریافت نمود دریافت چندین لوح تقدیر، دیپلم افتخار و بالاخره کسب عنوان مدیر و مؤسس نمونه در کل کشور آماری از فعالیت‌ها و تلاش ایشان است.

آشپزی ساناز وسانیا مینایی
ساناز و سانیا,ساناز مینایی

  ساناز مینائی مؤلف و ناشر 30 عنوان کتاب در زمینه آشپزی و شیرینی‌پزی می‌باشد. قابل ذکر است که صدا و سیما ایران اولین برنامه‌های آموزش آشپزی را با حضور ایشان ضبط و پخش نمود که این برنامه‌ها حدود پنج سال بصورت پی‌درپی روی آنتن بود ساناز مینائی علاوه بر همکاری با صدا و سیما ایران برنامه‌‌های آموزش برون مرزی در سطح کشورهای متفاوت ضبط و پخش نموده همچنین تعدادی فراوان نوارهای ویدئویی منتشر نمود. هم اکنون ثمرة، تمام تجربیات حال و گذشته خود را در ماهنامه آشپزی ساناز و سانیا منتشر می‌نمایند قابل ذکر است که این مجوز اولین مجوز تخصصی است که در زمینه آشپزی صادر شده است و گسترده بین المللی دارد. بانگاهی به این ماهنامه عشق و تلاش ایشان را در تک‌تک صفحات ملاحظه می‌فرمائید. تمام صفحات مجله خود را ایشان با عشق و علاقه تألیف و عکاسی می‌نماید.
ویرایش و تلخیص:آکاایران

آشپزی ساناز وسانیا مینایی گردآوری توسط بخش نکات آشپزی و نکات آموزنده در خانه داری سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات