.


برنامه آشپزی سیمای خانواده

1392/06/24

برنامه سیمای خانواده شبکه یک

برنامه سیمای خانواده که هر روز ساعت 11/30 دقیقه شروع می شود در میان بینندگان تلویزیون در ساعات روز طرفدار زیادی پیدا کرده است یک برنامه با بخش های مختلف اجتماعی و سلامت و آشپزی ، که می توان گفت در بین برنامه های آشپزی تلویزیون که این روزها خیلی هم زیاد شده غذاهای معرفی شده در بخش آموزش آشپزی سیمای خانواده یکی از بهترین هاست وب سایت آکاایران به دست اندرکاران این برنامه خسته نباشید و خداقوت عرض می نماید.

سیمای خانواده,بهونه,به خانه برمی گردیم

برنامه آشپزی سیمای خانواده

سیمای خانواده,بهونه,به خانه برمی گردیم

 گروه خانواده  برای نخستین بار در سال 1373 به عنوان یکی از بخشهای گروه اجتماعی شبکه اول سیما فعالیت خود را آغاز کرد و از سال 1378تاکنون به عنوان یک گروه مستقل به فعالیت خود ادامه داده است.
این گروه تنها گروه مستقل خانواده در سطح شبکه های سیماست و با توجه به اینکه در سند( چشم انداز واستراتژی های سازمان صدا و سیما) یکی از استزاتژی های مهم رسانه تحکیم جایگاه زن ومقام خانواده در فرهنگ اسلامی – ایرانی تعیین شده است ، گروه خانواده می کوشد تا با تولید برنامه های  مختلف تلویزیونی و ارائه الگوی مناسب از سبک زندگی ایرانی – اسلامی  به این مهم دست یابد.
مهمترین برنامه گروه خانواده برنامه سیمای خانواده است که یک برنامه ترکیبی است و به صورت زنده اجرا می شود. این برنامه ازبخشهای مختلف و متنوعی تشکیل شده است و هدف اصلی آن ارائه اطلاعاتی  است که موجب بهبود شیوه زندگی و تحکیم نهاد خانواده می شودنظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیسعیده
|
1394/10/06
0-
2+
سلام
درنا
|
1394/09/16
0-
4+
سلام من یک سوال داشتم.من خیلی دلم میخواد توماسبقتون شرکن کنم جریان ثبت نام و...چجوریه!؟من توالمپیاد آشپزی ملی مهارت مقام آوردم.لطفا جوابم بدین چون واسم مهمه.ممنون
صفورا صفدریمنش
|
1394/08/10
0-
2+
چ امتیازی باید داشت تا در برنامه اشپزی تون شرکت کنم؟

مطالب مرتبط