loading...

آکاایران: تازه ها

خانه و خانواده

بانوی هنرمند

آشپزی

غذاهای خوشمزه

انواع کوکو

کوکوی کدو حلوایی با سس ماست و شوید


کدوحلوایی با پاییز می آید، ولی بعضی ها با طعم آن میانه خوبی ندارند و ترجیح می دهند به جای خوردنش، از آن به عنوان عنصری تزیینی در آشپزخانه استفاده کنند.

به گزارش آکاایران:  این موضوع شاید ارتباط مستقیمی با روش پخت غذا بااستفاده از کدوحلوایی داشته باشد. کوکوی آن را بپزید مطمئن باشید مشتری‌اش می‌شوید.

مواد لازم برای 4 نفر:

400 گرم کدوحلوایی3 عدد تخم‌مرغ1 عدد هویج 2  /1 ق‌س شوید خشک2 ق‌س پنیر فتا(صبحانه)به میزان لازم نمک ، فلفل و زعفرانمقداری روغن سرخ کردنیمواد لازم برای سس ماست و شوید2 ق‌س شوید تازه1 پیمانه ماست چکیده1 حبه سیر رنده‌شدهبه میزان لازم نمک و فلفل

طرز تهیه:

1. کدوحلوایی را پوست بگیرید و ریز رنده کنید. هویج را بپزید و بعد آن را هم ریز رنده کنید و هر دو را در کاسه‌ای بریزید.

2. تخم‌مرغ‌ها را در کاسه بشکنید، شوید خشک را هم اضافه کنید، بعد مواد را خوب هم بزنید. پنیر را رنده کنید و به همراه نمک، فلفل و زعفران به مایه کوکو اضافه کرده ،  مخلوط کنید.
3. تابه را روی حرارت بگذارید و در آن کمی روغن بریزید تا داغ شود. از مایه کوکو به اندازه یکی دو قاشق بردارید و در روغن داغ سرخ کنید.
4. وقتی یک طرف کوکوها سرخ شد  ، برگردانید طوری که طرف دیگرشان هم  خوب سرخ شود. بعد آنها را  از روغن بیرون بیاورید و روی دستمال کاغذی آشپزخانه بگذارید تا روغن اضافی‌شان گرفته شود.
5. وقتی کوکوها آماده شد، سس را درست کنید. به این صورت که شوید را خوب ریز کنید و با سیر رنده شده در ماست بریزید و هم بزنید. در صورت نیاز نمک و کمی هم فلفل اضافه کنید.

کوکوی کدو

آکاایران: کوکوی کدو حلوایی با سس ماست و شوید

یک کوکوی خاص و خوشمزه مخصوص کوکوخورها

کوکو گل کلم

کوکوی کدو

این کوکو به دلیل داشتن زرشک بسیار خوشمزه و دارای طعم متفاوتی است.

تهیه کوکوی لوبیا سبز با زرشک

کوکوی کدو

کوفته یا کوکوی سیب زمینی!

آموزش مدل متفاوتی از کوکو سیب زمینی

کوکوی کدو

این غذا طعم و مزه و متفاوتی دارد که هیچ وقت تجربه نکرده اید.

کوکوی کدو سبز با شکر!

.

منبع :

تبلیغات