کباب با مایکروفر، پخت کباب تابه ای با مایکروویو - آشپزی با مایکروفر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کباب با مایکروفر، پخت کباب تابه ای با مایکروویو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +کباب +با +مایکروفر را کلیک نمایید و یا در دسته آشپزی با مایکروفر از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه کباب با مایکروفر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

امروزه برای پخت غذا از روش ها و ظروف گوناگونی استفاده می شود که بر ماهیت غذا و ارزش ماده غذایی تأثیرگذار است. در طبخ غذا با مایکروویو در مقایسه با دیگر روشهای پخت به آب و روغن کمتری نیاز است و غذا با کیفیت بهتری پخته می شود. با آکاایران همراه شوید تا طرز تهیه این کباب خوشمزه را آموزش ببینید.

مواد لازم:

گوشت چرخ کرده 300 گرم
پیاز متوسط 2 عدد
نمک به مقدار کافی
روغن 4 قاشق غذاخوری

کباب با مایکروفر,جوجه کباب با مایکروفر,کباب مرغ با مایکروفر

طرز تهیه کباب با مایکروفر

طرز تهیه:

آکاایران: گوشت را با پیاز رنده شده و نمک مخلوط می کنیم و گوشت را ورز می دهیم ظرف مسطحی را انتخاب کرده و کف آنرا چرب می کنیم و ظرف را به مدت 2 دقیقه قدرت 100% در مایکروویو می گذاریم تا داغ شود سپس گوشت را با قطر نازک در آن پهن می کنیم و گوجه فرنگی را نیز حلقه کرده و در اطراف آن می چینیم ظرف را بدون در به مدت 6-8 دقیقه قدرت 80% در مایکروویو می گذاریم.
سپس کباب را به شکل دلخواه برش می دهیم و پشت و رو می کنیم و سطح آنرا روغن اندود کرده و ظرف را روی سه پایه (بلند) فلزی قرار می دهیم و دستگاه را به مدت 6-8 دقیقه با گریل روشن می کنیم تا سطح کباب برشته شود

امیدواریم با تهیه این کباب خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

ویرایش و تلخیص: آشپزی آکا

کباب با مایکروفر، پخت کباب تابه ای با مایکروویو گردآوری توسط بخش آشپزی با مایکروفر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات