در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه کمپوت با مایکروفر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

با استفاده از مایکروفر، می توانید کمپوت های خوش طعمی تهیه کرده و به عنوان میان وعده میل کنید. در این مطلب آکاایران طرز تهیه دو نوع کمپوت با مایکروفر را آموزش داده است. با ما همراه شوید.

طرز تهیه کمپوت سیب در ماکروفر:

تهیه کمپوت سیب

طرز تهیه کمپوت سیب با مایکروفر

مواد لازم برای آشپزی آکا:

سیب  500 گرم
شکر  100 گرم
وانیل  1 قاشق مرباخوری
آب  0.4 لیتر

طرز تهیه :

آکاایران: سیب ها را پوست گرفته و بنا به سلیقه خود آنها را خرد کرده و داخل یک ظرف گود مناسب بریزید و آب را به آن اضافه کرده و درب آن را گذاشته و به مدت 5-4 دقیقه با قدرت 100% داخل مایکروفر قرار دهید. سپس شکر را به آن اضافه کرده مقداری آن را هم بزنید . درب ظرف را گذاشته و مجددا به مدت 6-5 دقیقه با قدرت 100% داخل مایکروفر قرار دهید( در این فاصله نیز آن را یکبار هم بزنید ).

 

طرز تهیه کمپوت آلبالو در ماکروفر:

تهیه کمپوت سیب

کمپوت آلبالو با مایکروفر

مواد لازم:

آلبالو  ۵۰۰ گرم
شکر  ۱۳۰ گرم
وانیل  ۱ قاشق مرباخوری
آب  ۰٫۴ لیتر

طرز تهیه:

آلبالوها را داخل ظرف مناسب گود ریخته درب آن را گذاشته و به مدت ۴-۳ دقیقه با قدرت ۱۰۰% داخل مایکروفر قرار دهید. سپس ظرف را بیرون آورده و شکر ، وانیل و آب را به آن اضافه کرده و مجددا به مدت ۶-۵ دقیقه با قدرت ۱۰۰% بدون درب داخل مایکروفر قرار دهید. ( در این فاصله یکبار آن را خوب هم بزنید ) .
توجه :
می توانید ابتدا هسته آلبالو ها را در آورید و بعد مراحل پخت را انجام دهید .

امیدواریم با تهیه این کمپوت خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان

گردآوری: آشپزی آکا

گردآوری توسط بخش آشپزی با مایکروفر سایت آکاایران
کمپوت زردآلو

طرز تهیه کمپوت زردآلو با مایکروفر - آکا

کمپوت زرد آلو با مایکروفرمواد لازم برای آشپزی آکا برای آشپزی آکا    زرد آلو  500 گرمشکر  130 گرموانیل  1 قاشق مرباخوریآب  0.4 لیتر طرز تهیه : زرد آلو ها را شسته و به دونیم ک
کمپوت هلو

طرز تهیه کمپوت هلو با مایکروفر - آکا

کمپوت هلو با مایکروفر مواد لازم برای آشپزی آکا هلو  500 گرمشکر  100 گرمآب  0.4 لیتر   طرز تهیه : هلو ها را شسته پوست آن ها را گرفته و پس از جداسازی هسته ، به چهار یا شش
تبلیغات