در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه ژیگو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک طرز تهیه ژیگو را کلیک نمایید و یا در دسته غذای اروپایی از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران طرز تهیه ژیگو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

ژیگو یک غذای گوشتی است که بسیار خوشمزه است و طرفداران بیشماری دارد. در ادامه طرز تهیه این غذای خوشمزه را آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه ژیگو

طرز تهیه ژیگو

● مواد لازم:
▪ گوشت مغز ران گوساله
▪ سیر، ▪ د نبه

گوجه فرنگی


▪ نمک و فلفل و زرد چوبه
▪ روغن
▪ سیب زمینی سرخ شد ه برای د ور آن


● روش تهیه:
گوشت و د نبه را خوب بشویید . سیر را پوست بکنید و بشویید . د نبه را به صورت تکه هایی کمی بزرگتر از قیمه د رآورید .گوشت را با نوک چاقو سوراخ کنید . د ر یک سوراخ سیر و د ر یک سوراخ د نبه قرار د هید تا تمام سطح گوشت به این ترتیب پر شود .

برای آن که مواد خارج نشود ، اطراف آن را با نخ تمیزی ببند ید و آن را د ر روغن سرخ کنید (بد ون نمک). رب را با مقد ار لازم آب مخلوط کنید و روی گوشت بریزید و بگذارید با شعله کم بپزد . وقتی خوب پخت، نمک، فلفل و زرد چوبه را به آن اضافه کنید و بگذارید آب آن کاملاً تمام شود و به روغن بیفتد .بعد نخ ها را جد ا کنید و آن را حلقه حلقه ببرید و د ر د یس قرار د هید و اطراف آن را با سیب زمینی تزیین کنید .

امیدواریم با تهیه این ژیگوی خوشمزه، لذت کافی را برده و لحظات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

نـوش جان


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله طرز تهیه ژیگو شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیه ژیگو گردآوری توسط بخش غذاهای اروپایی سایت آکاایران
تبلیغات