در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد طرز تهیه اسموتی موز، قهوه، فندق ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع نوشیدنی از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:

اسموتی موز

، قهوه و فندق
هر چه هوا به سمت گرم تر شدن می رود، یک مخلوط پر کافئین خنک برای صبحانه بیشتر می چسبد. این اسموتی سریع و خوشمزه ترکیبی از شیرینی موز، کریسپی بودن فندق و انرژی قهوه است.
یادتان باشد وقتی موزهایتان شروع به سیاه شدن کردند، آنها را پوست کنده و در فریزر نگه دارید. به این ترتیب هم از هدر رفتن آنها جلوگیری کرده اید و هم برای این جور اسموتی ها همیشه یک گزینه ی حاضر و آماده در فریزر دارید. اگر صبح ها خیلی عجله دارید می توانید قهوه را هم از شب قبل دم کنید و در یخچال نگه دارید.

طرز تهیه اسموتی

موز، قهوه، فندق
طرز تهیه اسموتی

آکاایران:

طرز تهیه اسموتی

موز، قهوه، فندق


طرز تهیه:
قهوه سرد، فندق، شیر وموز را در مخلوط کن ریخته و آنقدر بزنید تا مخلوطی یکنواخت و صاف به دست بیاید. سپس یخ را اضافه کنید و باز به هم بزنید تا اسموتی شما حسابی نرم و لطیف شود. مخلوط را توی یک لیوان بزرگ ریخته و با نی مخصوص اسموتی میل کنید. تزئین با نارگیل یادتان نرود.
نوش جان
طرز تهیه اسموتی

طرز تهیه اسموتی


.

منبع : sooran.com

طرز تهیه اسموتی موز، قهوه، فندق گردآوری توسط بخش انواع شربت و نوشیدنی، آموزش درست کردن نوشیدنی، نوشیدنی گرم، نوشیدنی سرد سایت آکاایران
تبلیغات