loading...
آکاایران: چای میوه ای یکی از نوشیدنی هایی است که برای اکثر افراد محبوب می باشد . شما با استفاده از میوه هایی که دوست دارید می توانید چای معمولی را طعم دار کنید .در تهیه چای میوه ای می توانید از تکه های کوچک میوه های تازه و یا خشک شده اسفاده نمایید .
یکی از روش ها این است که به این نوشیدنی چای سیاه یا سبز اضافه کنید و یا اگر که دوست دارید یک چای متفاوت داشته باشید فقط می توانید میوه های دلخواهتان را به صورت دمنوش درست کنید و در این صورت یک نوشیدنی خالص از میوه های مورد علاقه یتان خواهید داشت .
به گزارش آکاایران: شاید خیلی از ما تمایل به خوردن 8 لیوان آب در طول روز نداشته باشیم اما دمنوش ها ی نوین و انواع نوشیدنی ها یک راه برای ترغیب افراد به نوشیدن آب می باشد که برای بدن بسیار مفید است ، طعم های گوناگون و رنگ های دلپذیر در کنار هم موجب می شوند که شما هر روز بیشتر از دیروز علاقه مند به امتحان کردن دمنوش ها شوید و آنها را برای خانواده یتان و یا در مهمانی ها سرو نمایید . چای میوه ای نیز یکی از این نوشیدنی های بسیار خوشمزه است که حتما با یکبار درست کردن آن به آن علاقه مند خواهید شد .
همانطور که گفته شد می توانید چای میوه ای را به عنوان یک چای با طعم میوه ها در نظر بگیرید و یا اینکه میوه ها را به همراه آب جوش به صورت دمکرده درست کنید .لازم به ذکر است که مصرف چای میوه ای به صورت گرم بسیار دلنشین تر است ولی چای میوه ای را می توان به صورت سرد نیز مصرف نمود که به عنوان آیس تی در نظر گرفته می شود.
طرز تهیه چای میوه ای

آکاایران: طرز تهیه چای میوه ای
طرز تهیه چای میوه ای

طرز تهیه :
ابتدا لازم است که چای سبز و یا سیاه را دم کنید و پس از آماده شدن از یک صافی رد کنید تا ناخالصی هایش جدا شود سپس میوه های خشک و عسل و آب جوش را در یک قوری ریخته و به میزانی که دوست دارید از چای به آن بیفزایید و بگذارید تا 30 دقیقه دم بکشد . به این روش طعم میوه ها خیلی خیلی بیشتر از طعم چای خواهد بود و چای موجب تلخ شدن و یا تغییر طعم میوه ها نمی گردد . شما می توانید از انواع میوه های خشک که طعم آنها با یکدیگر همخوانی داشته باشد در تهیه چای میوه ای استفاده نمایید .
چای میوه ای ، گوارای وجود


.

منبع :

تبلیغات