طرز تهیه آیس چاکلت

آکاایران: طرز تهیه آیس چاکلت


آکاایران: آیس چاکلت نیز یکی از نوشیدنی های سرد و خوشمزه ای است که می توانید در منزل با استفاده از موادی ساده و در مدت زمانی کوتاه تهیه بفرمایید . کسانی که شکلات خیلی دوست دارند و به ویژه بچه ها حتما از این نوشیدنی استقبال خواهد کرد.آیس چاکلت را نیز همانند هات چاکلت می توان در طعم های مختلفی درست کرد برای مثال نعناعی و یا اگر از شکلات فندقی و یا شیری استفاده نمایید می توانید طعم های جدیدی را تجربه نمایید.


به گزارش آکاایران: طرز تهیه شکلات سرد بدین صورت است که ابتدا لازم است که شکلات تخته ای را رنده بزنید تا به قطعات ریزتری خرد شود و سپس به همراه اب جوش و عرق نعناع در مخلوط کن بریزید تا ترکیب شده و یک مایع غلیظ شکلاتی ایجاد شود . در تهیه آیس چاکلت می توانید از شیر های طعم دار و یا شکلات های طعم دار و یا حتی مغز دار استفاده نمایید و این کاملا بستگی به سلیقه ی شما دارد .
در مرحله ی بعد ، شیر را به مواد بالا اضافه نمایید و کاملا مخلوط نمایید . یک لیوان مناسب انتخاب کرده و آیس چاکلت را در درون آن ریخته و هم چنین قطعات یخ را نیز بیفزایید و تزیین را نیز می توانید با استفاده از برگ نعناع انجام دهید .
نوش جان
طرز تهیه آیس چاکلت


.

منبع :

تبلیغات