آکاایران: یک دسر خوشمزه و در عین حال بسیار شیک و مناسب برای پذیرایی. دو رنگ بودن این میلک شیک برای هر کسی جذاب خواهد بود.

طرز تهیه :


روش تهیه

آکاایران: طرز تهیه میلک شیک دو رنگ


1. ½ پیمانه شیر را با 3 قاشق غذاخوری شیر خشک در مخلوط کن ریخته می شود و می زنیم تا خوب مخلوط شود. نیمی از بستنی وانیلی را به مواد اضافه کرده و مخلوط کن را می زنیم تا خوب مخلوط و کشی شود. سپس درجه مخلوط کن را روی کند می گذاریم و اسکوپ های بستنی وانیلی را یکی یکی داخل آن ریخته می شود تا مخلوط شوند. نیمی از این مخلوط در نصف نیمی از لیوانها ریخته و در فریزر قرار می دهیم. نیم دیگر مخلوط را نیز در ظرف جداگانه ای در فریزر قرار می دهیم.
2. نیم پیمانه ی باقی مانده ی شیر را با 3 قاشق غذا خوری شیر خشک در مخلوط کن ریخته و خوب می زنیم. نیمی از بستنی شکلاتی یا توت فرنگی را به مواد داخل مخلوط کن اضافه کرده و می زنیم. مانند قبل درجه مخلوط کن را روی کند گذاشته و بقیه بستنی را اسکوپ اسکوپ داخل آن ریخته می شود تا مخلوط و کشی شود. نیمی از این مواد را در لیوان های مانده ریخته و بقیه را روی لیوان هایی که داخل فریزر بود ریخته می شود تا 2 رنگ شود و همه را در فریزر می گذاریم و مواد وانیلی مرحله قبل را از فریزر خارج نموده 10 دقیقه در دمای اتاق می گذاریم.
3. بعد از 10 دقیقه لیوانهای سری دوم را که یک رنگ بودند از فریزر خارج می کنیم و از مواد مرحله اول که 10 دقیقه بیرون بوده و کمی نرم شده، ریخته می شود و دو مرتبه در فریزر قرار می دهیم. پس از ده دقیقه دسر آماده است.


.

منبع :

 آموزش

طرز تهیه میلک شیک دو رنگ
4 (68%) 38 رای