طرز تهیه دمنوش

آکاایران: طرز تهیه دمنوش هلو


آکاایران: طبیعت: سرد


یکی از انواع چای های طعم داری که میتوانید به صورت تی بگ تهیه کنید ، چای هلو می باشد اما شما می توانید به صورت کاملا طبیعی و سالم تر و با روشی بسیار آسان و با صرف هزینه ای اندک آن را در منزل تهیه نمایید .
به گزارش آکاایران: در مورد خواص هلو که هرچه بگوییم کم گفته ایم و در واقع میوه ای است که اکثر افراد آن را دوست دارند .و هم چنین مصارف پوستی متعددی دارد و البته برخی از افراد نیز اگر پوست این میوه به پوستشان تماس پیدا کند دچار واکنش های آلرژیک می شوند ولی اگر ابتدا این میوه را با دقت بشویید تمامی پرزهای روی وست ان پاک شده و دیگر نوبت درست کردن دمنوش با ان می باشد .
طرز تهیه دمنوش

طرز تهیه دمنوش هلو


ابتدا لازم است دو عدد هلوی تازه و رسیده را شسته تا پوست انها فاقد پرز شود و سپس آنها را پوست بکنید به گونه ای که مقدار کمی از گوشت درونی میوه روی پوست بماند. شما می توانید به راحتی و با استفاده از یک قوری که درونش دارای صافی یا محفظه ای برای ریختن چای است و آنرا از آب جوش تفکیک می نماید ، چای هلو و عسل درست نمایید. یک قاشق مرباخوری چای سیاه را به همراه پوست هلو در قوری ریخته و دو لیوان اب به آن بیفزایید . در صورت تمایل از عسل نیز استفاده نمایید و به مدت 30 دقیقه لازم است که روی حرارت غیر مستقیم دم بکشد تا دمنوش هلو آماده گردد .
بهتر است سلیقه به خرج دهید و موقع ریختن این دمنوش در فنجان ، از یک صافی کوچک استفاده نمایید تا چای هلو کاملا رقیق و یکدست باشد و از طعم دلنشین ان لذت ببرید . پیشنهاد ما به شما این است که صبح خود را با دمنوش هلو آغاز نمایید، زیرا تاثیر مستقیمی در افزایش انرژی روزانه ی شما دارد .
در صورت تمایل می توانید چند قطره لیموی تازه در چای خود اضافه نمایید .
نوش جان


.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات