4 تا از مضرترین غذاها - آکا

آکاایران: 4 تا از مضرترین غذاها

 4 تا از مضرترین غذاها - آکا

آکاایران: افراط و تفریط در بعضی غذاها باعث ایجاد مشکل میشودو.به طور مثال شما میدانید شیرینی و نوشابه ی رژیمی و … برای سلامتیتان ضرر دارد اما ظاهرا به سختی میتوانید از آنها دوری کنید .این مواد همچنین دارای  اضافه کننده ها و مواد شیمیایی هستند که برای سلامتی شما به شدت مضر هستند این مواد باعث میشود که بدنتان به نقطه ای برسد که نتوانید دیگر به حالت اولیه برگردید.از طرفی دیگر نمیتوانیم به قطع بفهمیم که دقیقا کدام مواد غذایی مضر هستند  و کدام نیستند.زیرا که بعضی غذاها را که مدتی سالم میشمارند پس از تحقیقات متوجه میشوند که  نیستند.آکا ایران چند نمونه از این غذاها ی ناسالم را معرفی میکند.

 4 تا از مضرترین غذاها - آکا

۱: آیس تی

به گزارش آکاایران: این ماده از پروپالین گلیکل آلجینت تشکیل شده است که این مواد در ضد یخ اتوموبیل ها استفاده میشود .کاربرد آنها غلیظ کردن و استقامت بخشیدن به ماده ی غذایی است که موجب بیماری های قلب و عروقی و مشکلات عصبی میشود.به جای آیس تی میتوانید از چای سبز استفاده کنید به خصوص اگر آنرا با آب سرد درست کنید اثر آن برای چربی سوزی بیشتر میشود .

 4 تا از مضرترین غذاها - آکا

۲ : پاپ کورن ماکرو ویو شده

این ماده حاوی فیبرهای عالی و مواد مغذی است اما اگر در ماکرو ویو درست شود به شدت زیان بار میشود.این مواد دارای چربی ترانس است که به قلب آسیب میزند همچنین حاوی مواد مضری است که درساخت ماهیتابه های تفلن به کار میرود این مواد باعث میشود که سلول هایی که از اورگان های مهم بدنمان(مغز) محافطت میکند  از بین بروند.

 4 تا از مضرترین غذاها - آکا

۳:ناگت مرغ

این مواد از ساختاری تشکیل شدند که میتوانند غذاهای زیادی پروسس شده مانند مرغ را نگه داری کنند و از فاسد شدن آنها جلوگیری کند و درواقع ماندگاری آنها را طولانی تر کند..

 4 تا از مضرترین غذاها - آکا

۴:نوشابه های رژیمی

این نوشابه ها از موادی تشکیل شدند که سرطان زا و چاغ کننده هستند.ترکیبات آن دارای موادشیمیایی هستند که سریعا باعث به وجود آمدن سلول های چربی در بدنمان میشود.این نوشیدنی های رژیمی از شیرین کننده های مصنوعی درست شده است که باعث افزایش سطح گلوکز میشود و باعث میشود که کبد پر شود و آنرا به چربی تبدیل کند.

ترجمه : iranstyle.ir

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مضرترین غذاها برای قلب

تبلیغات