راهکارهای مفید رهایی از بوی رنگ - انواع نوشیدنی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راهکارهای مفید رهایی از بوی رنگ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع نوشیدنی از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

راهکارهای مفید رهایی از بوی رنگ
,[categoriy]

آکاایران: راهکارهای مفید رهایی از بوی رنگ

آکاایران: راهکار جالب رهایی از بوی رنگ

 

با دقت به نوع رنگی که برای نقاشی دیوار منزل خود گزینش کرده اید، مدت زمان از رفع بوی رنگ در منزل متفاوت استاز موادی بهرهگیری کنید که بو را جذب می کنند که برترین آن ها زغال استدر روند بازسازی منزل ما، دیوارها به تازگی رنگ شده اند. بوی رنگ دیوار آزار دهنده هست و کمی تحملش برایمان دشوار هست. برای رهایی از بوی رنگ در منزل چه راهکارهایی را توصیه میدهید؟

 

به گزارش آکاایران: . اگر در این فصل گرم منزل خود را رنگ آمیزی می کنید که کار راحت تر هست. پنجره ها را باز کنید! ولی اگر در فصل زمستان دیوار را رنگ می کنید، روشهای دیگری وجود دارد.

 

از موادی بهرهگیری کنید که بو را جذب میکنند که برترین آن ها زغال هست. تعدادی زغال را در گوشه هایی از اتاق قرار دهید و آن ها را در طی چند ساعت نو کنید.

 

آمونیاک برای رفع بوی رنگ در منزل مناسب هست. مقداری آب سرد درون ظرفی ریخته و یک قاشق غذاخوری آمونیاک به آن اضافه کنید. گذشته از رفتن به تخت خواب ظرف را برداشته و با تهویه مناسب هوای منزل را متعادل کنید.

 

,[categoriy]

از موادی بهرهگیری کنید که بو را جذب میکنند که برترین انها زغال هست

 

پیاز هم از دیگر مواد طبیعی هست که میتواند برای از بین بردن بوی رنگ در منزل و عوارض بوی رنگ یاری رسان باشد. یک ظرف بردارید و پیازهای حلقه شده را درون مقداری آب قرار داده و درون اتاق تازه رنگ شده بگذارید.

 

گرچه که بوی پیاز هم می تواند درون فضای منزل اکران شود. دانه های قهوه هم می توانند بوی رنگ منزل را جذب کنند که در این صورت نیاز به تهویه دارد.

 

جذاب ترین


,[categoriy]
طرز تهیه چسب خانگی بسیار قوی و آسان
,[categoriy]
چگونه لامپ های کم مصرف را احیا و تعمیر کنیم ؟
,[categoriy]
همه چیز در مورد تعمیرات دوچرخه
,[categoriy]
راهکاری های کاربردی برای مقابله با انواع حشرات موذی
,[categoriy]
روش هایی مناسب برای استفاده بهینه از کولر آبی
,[categoriy]
آموزش نصب ایزوگام در پشت بام خانه
,[categoriy]
نکاتی برای آداب استفاده از آسانسور
,[categoriy]
ترفند های برای مرتب کردن آشپزخانه
.

منبع : talab.org

راهکارهای مفید رهایی از بوی رنگ گردآوری توسط بخش انواع شربت و نوشیدنی، آموزش درست کردن نوشیدنی، نوشیدنی گرم، نوشیدنی سرد سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات