سالاد سیب زمینی | به سبک آلمانی ( پیش غذا یا شام سبک )

آکاایران: سالاد سیب زمینی ، به سبک آلمانی ( پیش غذا یا شام سبک )

آکاایران: مواد لازم برای ۶ نفر- سیب زمینی : یک کیلوگرم/ تخم مرغ آبپز سفت: ۴ عدد/ پیازچه: ۴ عدد/ خیارشور متوسط: ۵ عدد/ ژامبون: ۵۰ گرم/ سس مایونز: نصف فنجان/ سیر: ۲ حبه/آب لیمو: ۲ قاشق غذاخوری/ جعفری خرد شده تازه: یک چهارم فنجان/ نمک و فلفل: به اندازه لازم. طرز تهیه: سیب زمینی ها را […]

سالاد سیب زمینی | به سبک آلمانی ( پیش غذا یا شام سبک )

مواد لازم برای ۶ نفر- سیب زمینی : یک کیلوگرم/ تخم مرغ آبپز سفت: ۴ عدد/ پیازچه: ۴ عدد/ خیارشور متوسط: ۵ عدد/ ژامبون: ۵۰ گرم/ سس مایونز: نصف فنجان/ سیر: ۲ حبه/آب لیمو: ۲ قاشق غذاخوری/ جعفری خرد شده تازه: یک چهارم فنجان/ نمک و فلفل: به اندازه لازم.

طرز تهیه:

سیب زمینی ها را شسته و درون آب جوش به همراه نمک به مدت ۱۰-۱۲ دقیقه یا تا زمانی که نرم شوند، بپزید. سپس آن ها را از آب بیرون آورده و بگذارید آب آن ها برود. به مدت ۵ دقیقه صبر کنید تا خنک شوند. بعد سیب زمینی ها را خرد کنید. تخم مرغ های آبپز را پوست گرفته و به صورت حلقه ای خرد کنید. پیازچه ها را به صورت نازک و خیارشور ها و ژامبون را نیز خرد نمایید. در یک کاسه بزرگ سیب زمینی، تخم مرغ، پیاز، خیارشور و ژامبون را بریزید. خوشمزگی این سالاد بیشتر به خاطر طعم سیر و خیارشور آن است. در یک کاسه دیگر سس مایونز، سیری که ریز خرد کرده اید، آب لیمو و جعفری خرد شده را با هم مخلوط کنید و به اندازه مورد نیاز، نمک و فلفل به آن اضافه کنید. مخلوط مایونز را به مخلوط سیب زمینی اضافه کرده و خوب هم بزنید.
سالاد سیب زمینی آماده است و می توانید آن را به عنوان پیش غذا یا شام سبک میل کنید.

فرانشر

.

منبع : persianv.com

سالاد سیب زمینی ، به سبک آلمانی ( پیش غذا یا شام سبک )
4.5 (90%) 49 رای