در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لقمه های تخم مرغی؛ شام سریع و باکلاس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع دسر از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نیاز به مواد کمی دارید تا بتوانید یک غذای جمع و جور و سبک درست کنید. ما این غذا را که خیلی سریع هم آماده می شود به شما آموزش می دهیم.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 3
مجله

آشپزی

مثبت: نیاز به مواد کمی دارید تا بتوانید یک غذای جمع و جور و سبک درست کنید. ما این غذا را که خیلی سریع هم آماده می شود به شما آموزش می دهیم.
 
مواد لازم:


 
شام سریع

آکاایران: لقمه های تخم مرغی؛

شام سریع

و باکلاس

 
طرز تهیه:
 
۱   ابتدا

فلفل دلمه ای

ها را بشویید، سپس آنها را نگینی خرد کنید. در یک تابه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود. حالا تکه های فلفل را داخل تابه سرخ کنید تا نرم شوند. فلفل های سرخ شده را داخل یک ظرف بریزید و کنار بگذارید.
 
2 در یک کاسه دیگر

تخم مرغ

ها را با آب خوب هم بزنید تا با هم مخلوط شوند. مقداری نمک و فلفل هم بریزید. یک تابه نچسب را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس مخلوط

تخم مرغ

را داخل تابه بریزید. مخلوط را داخل تابه هم نزنید. صبر کنید تا تخم مرغ بپزد، سپس آن را از داخل تابه درآورید، داخل یک بشقاب قرار دهید و سپس آن را از وسط نصف کنید.
 
3  تکه های تخم مرغ را روی نان های ترتیلا قرار دهید، سپس تکه های فلفل سرخ شده را روی آنها بچینید. حالا نان ها را به آرامی لوله کنید. رول ها را با خلال دندان سفت کنید. و به کمک یک چاقوی تیز به تکه های کوچک برش دهید.
 
4   برش ها را در یک ظرف مناسب بچینید و سپس آنها را سرو کنید.

منبع :

لقمه های تخم مرغی؛ شام سریع و باکلاس گردآوری توسط بخش انواع دسر ، پیش غذا،دسرهای خوشمزه سایت آکاایران
تبلیغات