رولت عصرانه - انواع دسر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رولت عصرانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع دسر از سایت آشپزی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 


مواد لازم رولت عصرانه,درست کردن رولت عصرانه,رولت عصرانه خوشمزه

آموزش رولت عصرانه


مواد لازم رولت عصرانه :


نان لواش

سه عدد

100 گرم / 250 کالری

کدو به دلخواه

۱۰۰ گرم

100 گرم / 18 کالری

سبزی خوردن بدون تربچه و پیازچه

۵۰ گرم

نامشخص

پنیر

۱۰۰ گرم

100 گرم / 250 کالری

کره

۱۰۰ گرم

100 گرم / 737 کالری


روش تهیه رولت عصرانه :

*. ابتدا همه نان ها را به یک اندازه ببرید سپس یک تکه از آن را روی میز قرار داده و حدود هفتاد گرم از پنیر را روی آن بمالید به طوری که همه نان را فرا گیرد بعد مقداری از سبزی خوردن را روی آن بپاشید تکه ی بعدی نان را روی ان قرار داده وروی آن فشار دهید.

*. بعد حدود نصف کره را روی نان بمالید اگر دوست داشتید گردو را خرد کرده و روی نان و کره بریزیدو مقداری از سبزی را روی نان بپاشید سپس نان سومی را روی این دو تکه قرار داده و باز کمی فشار دهید و بقیه ی کره و پنیر را روی نان سوم مالیده.

*. بقیه ی گردو و سبزی را روی آن بپاشید حال نان ها را لوله کرده و یک تکه آلومینیوم دور آن قرار دهید و حدود نیم ساعت در یخچال بگذارید سپس آن را بیرون آورده و برش بزنید این ساندویچ بسیار خوبی برای مدرسه بچه ها و مسافرت است.


خواص کدو :

*. کدو اثر ملین دارد و باعث رفع یبوست و سوءهاضمه می شود، تب را پایین می آورد و برای اشخاص گرم مزاج و صفراوی، غذای مناسبی است. کدو خون ساز است و از لحاظ شیمیایی بدن را قلیایی می کند و دارای کلسیم و فسفر، منیزیم و آهن است، علاوه بر این خواص، از پیری پوست جلوگیری کرده و سرشار از آنتی اکسیدان است.


اختصاصی آکاایران


رولت عصرانه گردآوری توسط بخش انواع دسر ، پیش غذا،دسرهای خوشمزه سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات